Терміновий автовикуп

Викупимо Ваш автомобіль протягом години та заплатимо готівкою

1 Step 1
Заявка на розрахунок
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Дорого і швидко купимо Ваш автомобіль в будь-якій точці України

Викуп авто – це наша професія, якою ми займаємося уже більше десяти років свого життя. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і готові розглядати пропозиції всіх бажаючих продати авто, незалежно від типу транспортного засобу, його стану, марки та моделі.

Що таке терміновий автовикуп по всій Україні?

Терміновий викуп автомобіля – це послуга на ринку купівлі-продажу транспортних засобів, завдяки якій, Ви можете швидко, протягом години, продати свою машину. При цьому не потрібно шукати покупця. Ми дорого купимо Ваше авто будь-якої марки і моделі. Ціна викупу – до 90% актуальної ринкової вартості.

Ми дорого купимо Ваш автомобіль незалежно від його стану. Новий, б.у., нерозмитнений, не на ходу, викуп авто після ДТП, після аварії, пожежі. Приїдемо у зручне для Вас місце та візьмемо на себе всі витрати, включаючи евакуатор.

Ми вже більше 10 років працюємо на цьому ринку. За цей час у нас накопичився величезний досвід, який дозволяє нам організувати весь процес викупу на найвищому рівні.

Викуп авто по всій Україні

Хочете дорого і швидко продати авто? Скористайтеся послугами нашої компанії! Викуп авто з пробігом – наш прямий діяльність. На авторинку України ми існуємо багато років і знаємо всі тонкощі цього бізнесу. Працюємо без перерви та вихідних. Наші клієнти: приватні особи та комерційні організації.

Ми вигідно купуємо легкові і вантажні машини, а також мототехніку і спецтехніку в будь-якому стані, незалежно від року випуску, нові і застарілі, українські, німецькі, японські, корейські, американські. Навіть якщо транспортний засіб не на ходу, потонув або вибухнув – то і ці обставини не стануть перешкодою для викупу авто. Існує один виняток – ми не розглядаємо автотранспорт з нечистою юридичної історією.

Автовикуп у нас проходить по строго налагодженою схемою:

  • Ви телефонуєте або залишаєте онлайн-заявку на сайті
  • Наш фахівець об’єктивно оцінює автотранспорт
  • До Вас виїжджає наш експерт-оцінювач для огляду авто і оформлення документів
  • Ви отримуєте кошти будь-яким зручним способом.

Оцінка авто онлайн – зручна послуга

Хочете дізнатися ринкову ціну вашої машини? Скористайтеся онлайн оцінкою авто у нас на сайті, заповніть поля спеціальної форми інформацією про транспортний засіб. Якщо попередня сума вас влаштовує, то можна перейти до остаточної оцінки машини та оформлення документів. Як правило, остаточна ціна буде залежати від таких факторів, як марка машини, пробіг, рік випуску, популярність моделі на авторинку та інших індивідуальних особливостей.

Самостійний продаж машини

Не секрет, що самостійний продаж автомобіля пов’язаний з масою ризиків, і вимагає тимчасових і грошових витрат. Вам необхідно буде подавати оголошення в друковані видання та розміщувати інформацію на тематичні сайти в Інтернеті, відповідати на численні дзвінки, проводити передпродажну підготовку машини. А можна заощадити свій час, сили і гроші, і скористатися нашою компанії. Терміновий викуп автомобілів вам в допомогу! Звернувшись в наш сервіс, ви захистите себе від паперової тяганини, безчесних покупців і можливості бути обдуреними. Якщо документи в порядку, ми платимо відразу до 90% від ринкової вартості вашого автотранспорту.

Викуп битих авто у нас – кращий вибір для Вас

Всім відомо, що аварійний автомобіль – це велика проблема. Щоб відремонтувати зламану машину, необхідні як часові, так і фінансові витрати. Іноді на цей захід немає ні часу, ні коштів. І тоді викуп битих авто – буде найкращим рішенням для автовласників. Наша компанія не тільки дорого викупить несправний транспортний засіб, але і безкоштовно його евакуює, проведе необхідний ремонт і передпродажну підготовку. Головне, щоб у вас був необхідний пакет документів і бажання продати машину нам.

Труднощів з реалізацією колишнього в експлуатації транспортного засобу може бути безліч. Викуп вживаних автомобілів – відмінний варіант швидко вирішити цю задачу.

Всім своїм клієнтам ми гарантуємо:

  • індивідуальний розгляд заявки
  • об’єктивну оцінку транспортного засобу
  • оперативне оформлення угоди авто терміново
  • цілодобовий графік роботи
  • повну конфіденційність та інші переваги

Не знаєте кому дорого продати авто з пробігом? Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Наші фахівці готові розглянути будь-які заявки і запропонувати вам кращі умови співпраці. Ми – команда професіоналів. В основі нашого сервісу комфорт і безпеку клієнта. Звертайтеся!

Средняя оценка 4.3 / 5. Количество оценок: 61

Які авто ми викуповуємо?

Вживані автомобілі

Викуповуємо старі автомобілі в будь-якому стані, будь-якого року випуску і марки машини. Розмитнені та не розмитнені.

Биті автомобілі та після ДТП

Платимо більше, ніж авторазборка. У будь-якому стані. З будь-якої деформацією. Швидке прибуття оцінювача на місце аварії. Евакуатор – за наш рахунок.

Аварійні автомобілі

Викуповуємо аварійні автомобілі по всій Україні. Дорого купимо несправну машину, а також машину, яка не підлягає ремонту. Розрахунок одразу.

Етапи термінового викупу автомобіля

1. Заявка на викуп

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку через форму на сайті. Експерт уточнює деталі та називає суму викупу. Потім призначається зустріч у зручному для Вас місці.

2. Огляд

Виїзд нашого експерта для огляду автомобіля. Перевірка відповідності автомобіля заявленому. Обговорення умов. У разі викупу авто з місця ДТП – вирішення питань із евакуацією.

3. Передача грошей

Паперові моменти: оформлення паперів, зняття автомобіля з обліку, передача грошей. Ви отримаєте всю обумовлену суму готівкою прямо на місці.

Ми гарантуємо прозорість процедури та дотримання всіх юридичних формальностей.

Зверніться зараз і отримаєте максимально суму грошей за свою машину.

1 Step 1
Быстрая заявка
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Переваги та принципи роботи

Реальна оцінка

У нас величезний досвід роботи в сфері викупу автомобілів. Наші експерти постійно оновлюють свої знання марок, моделей і комплектацій автомобілів, а також завжди в курсі їх ринкової вартості. Завдяки цьому ми можемо запропонувати кращу ціну.

Швидкість та простота

Ви зможете продати авто та отримаєте гроші в день звернення. Потрібно лише зробити дзвінок або залишити заявку. Ми все зробимо самі, оцінимо авто, оформимо всі документи, вам нічого не потрібно робити, окрім як отримати свої гроші.

Професіоналізм

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані юристи, які беруть на себе всі паперові турботи та можуть гарантувати юридичну чистоту і правильність всіх угод.

Чому краще продати машину через автовикуп?

Без зайвих дзвінків

Після розміщення оголошення на сайті купівлі-продажу машин Ви будете отримувати велику кількість дзвінків і повідомлень від перекупників, які будуть пропонувати просто смішні суми за машину. З автовикупом Вам не потрібно шукати покупця. Ми купимо автомобіль за найвищу ціну на ринку.

Ніяких безрезультативних зустрічей

Самостійний продаж авто передбачає, що Вам потрібно буде проводити зустрічі з потенційними покупцями. Це забирає багато часу і при цьому «оглядини» можуть не закінчитися продажем. До того ж, часто покупці починають торгуватися і чіплятися до дрібниць. В результаті – втрачені час і нерви.

Шахраї не сплять

Вони завжди на поготові. З кожним днем ​​шахраї вигадують все нові і нові схеми обману. Для багатьох власників автомобілів, та кількість грошей, яких варто їх машина – це велика, значна сума. Самостійний продаж – це високий ризик залишитися і без машини, і без грошей.

Які марки автомобілів ми викуповуємо?

Викуп автомобілів світу

Терміновий викуп автомобілів в районах Києва

© 2017-2023 – АВТО100
Автовикуп по всій Україні

Call Now ButtonЗателефонувати зараз