Терміновий викуп автомобілів

Викупимо Ваш автомобіль протягом години та заплатимо готівкою
[]
1 Step 1
Заявка на розрахунок
Номер телефону
Модель
Ціна
cloud_uploadОбрати фото
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Дорого і швидко купимо Ваш автомобіль в будь-якій точці України

Викуп авто – це наша професія, якою ми займаємося уже більше десяти років свого життя. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і готові розглядати пропозиції всіх бажаючих продати авто, незалежно від типу транспортного засобу, його стану, марки та моделі.

Що таке терміновий автовикуп по всій Україні?

Терміновий викуп автомобіля – це послуга на ринку купівлі-продажу транспортних засобів, завдяки якій, Ви можете швидко, протягом години, продати свою машину. При цьому не потрібно шукати покупця. Ми дорого купимо Ваше авто будь-якої марки і моделі. Ціна викупу – до 90% актуальної ринкової вартості.

Ми дорого купимо Ваш автомобіль незалежно від його стану. Новий, б.у., нерозмитнений, не на ходу, викуп авто після ДТП, після аварії, пожежі. Приїдемо у зручне для Вас місце та візьмемо на себе всі витрати, включаючи евакуатор.

Ми вже більше 10 років працюємо на цьому ринку. За цей час у нас накопичився величезний досвід, який дозволяє нам організувати весь процес викупу на найвищому рівні.

Які авто ми викуповуємо?

null

Старі автомобілі

Викуповуємо старі автомобілі в будь-якому стані, будь-якого року випуску і марки машини. Розмитнені та не розмитнені.
null

Биті автомобілі та після ДТП

Платимо більше, ніж авторазборка. У будь-якому стані. З будь-якої деформацією. Швидке прибуття оцінювача на місце аварії. Евакуатор – за наш рахунок.
null

Аварійні автомобілі

Викуповуємо аварійні автомобілі по всій Україні. Дорого купимо несправну машину, а також машину, яка не підлягає ремонту. Розрахунок одразу.

Етапи термінового викупу автомобіля

1. Заявка

Ви телефонуєте нам або залишаєте заявку через форму на сайті. Експерт уточнює деталі деталі і називає суму викупу. Потім призначається зустріч в зручному для Вас місці.

2. Огляд

Виїзд нашого експерта для огляду автомобіля. Перевірка відповідності автомобіля заявленому. Обговорення умов. У разі викупу авто з місця ДТП - вирішення питань з евакуацією.

3. Оплата

Паперові моменти: оформлення необхідних документів, зняття автомобіля з обліку, передача грошей. Ви отримаєте всю обумовлену суму готівкою прямо на місці.

Переваги та принципи роботи

null

Реальна оцінка

У нас величезний досвід роботи в сфері викупу автомобілів. Наші експерти постійно оновлюють свої знання марок, моделей і комплектацій автомобілів, а також завжди в курсі їх ринкової вартості. Завдяки цьому ми можемо запропонувати кращу ціну.
null

Швидкість та простота

Ми маємо налагоджені канали в державних структурах, що дозволяють виконати оформлення всіх документів швидко . Ви продасте своє авто і отримаєте гроші одразу, в день звернення до нас. Досить зробити дзвінок або залишити заявку. Ми все зробимо самі, оцінимо авто, оформимо всі документи, вам нічого не потрібно робити, окрім як отримати свої гроші.
null

Професіоналізм

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані юристи, які беруть на себе всі паперові турботи та можуть гарантувати юридичну чистоту і правильність всіх угод.

Ми гарантуємо прозорість процедури та дотримання всіх юридичних формальностей.

Зверніться зараз і отримаєте максимально суму грошей за свою машину.
[]
1 Step 1
Быстрая заявка
Имя
Телефон
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Які марки автомобілів ми викуповуємо?

Викуп автомобілів світу

Чому краще продати машину через автовикуп?

null

Без зайвих дзвінків

Після розміщення оголошення на сайті купівлі-продажу машин Ви будете отримувати велику кількість дзвінків і повідомлень від перекупників, які будуть пропонувати просто смішні суми за машину. З автовикупом Вам не потрібно шукати покупця. Ми купимо автомобіль за найвищу ціну на ринку.
null

Ніяких безрезультативних зустрічей

Самостійний продаж авто передбачає, що Вам потрібно буде проводити зустрічі з потенційними покупцями. Це забирає багато часу і при цьому «оглядини» можуть не закінчитися продажем. До того ж, часто покупці починають торгуватися і чіплятися до дрібниць. В результаті – втрачені час і нерви.
null

Шахраї не сплять

Вони завжди на поготові. З кожним днем ​​шахраї вигадують все нові і нові схеми обману. Для багатьох власників автомобілів, та кількість грошей, яких варто їх машина – це велика, значна сума. Самостійний продаж – це високий ризик залишитися і без машини, і без грошей.

Терміновий викуп автомобілів в районах Києва

© 2017-2019
АВТО100 » Терміновий автовикуп по всій Україні

Меню
Позвонить сейчас