10 порад як можна швидко продати машину

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. 10 порад як можна швидко продати машину

Продаж машини – питання, яке, напевно, хоча б раз цікавило кожного автовласника. Сьогодні, в сучасному і розвиненому світі – це вже не така вже й велика проблема. Існує велика кількість способів швидкої реалізації транспортного засобу, все що необхідно – знайти підходящий варіант під свою ситуацію. Можна скористатися послугою продажу автомобіля на викуп або помістити оголошення і самостійно шукати покупця. Все це не має значення, головне – отримання від угоди максимального прибутку.

10 нескладних порад, які допоможуть швидкому продажу машини

 1. Перед реалізацією автомобіля потрібно визначити його вартість. Найпростіший спосіб зробити це – порівняти свою марку і технічні характеристики з моделями, представленими на авто-ринках або сайтах з продажу б / у машин. Після встановлення фактичної ціни, реалізацію варто проводити з невеликою націнкою, щоб потім можна було поторгуватися.
 2. Варто самостійно зняти авто з обліку за свої особисті кошти. А постановку на облік вже повинен проводити покупець. Оплату всієї документації, необхідної для здійснення угоди купівлі-продажу, краще розділити навпіл.
 3. Якщо авто брало участь у ДТП, про це обов’язково згадати. Також причиною продажу можна назвати покупку нового транспортного засобу.
 4. При бажанні терміново продати машину, потрібно постаратися довести її зовнішній стан до ідеального. У подібній ситуації передпродажна підготовка має важливе значення. Не бажано проводити очистку під капотом, якщо відсутні поломки, така дія може викликати деякі підозри.
 5. Вирішення всіх питань варто проводити при особистій зустрічі, а не по телефону.
 6. Місце і час зустрічі варто призначати такі, щоб забезпечити собі максимальну безпеку, можна взяти з собою товариша.
 7. При бажанні покупця провести діагностику і оцінку авто, бажано відправитися в найближчий сервіс, а не в запропонований ним.
 8. Не бажано продавати машину за дорученням абсолютно незнайомим людям.
 9. Дуже важлива порада: не підписувати будь-які документи до отримання від покупця обумовленої суми.
 10. На час реалізації авто можна придбати тимчасову сім-карту, з тієї причини, що багато хто може після покупки дзвонити по кожній дрібниці і висловлювати свою думку.

Такі нескладні поради допоможуть прискорити продаж автомобіля, але не зможуть повністю позбавити від витрати часу і клопоту на підготовку машину до продажу і зустрічей з покупцями.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас