Яким в ідеалі, якщо він, звичайно існує, повинен бути жіночий автомобіль? Адже є ж велосипеди для жінок, моторолери, ну нарешті, дамські сідла для кінних прогулянок і значить має бути і авто для жінок.

Адже в звичайному автомобілі ніхто з розробників авто навіть і не подумав залишити, скажімо, нішу для каблуків під педалями управління, передбачити об’ємне дзеркало або щоб можна було по – людськи за кермом поміняти колготки. Залишимо це на совісті інженерів – розробників автомобільної галузі (та не померти їм від гикавки) і перейдемо все ж до питання про жіноче авто.

До питання вибору автомобіля, більшість дам ставляться з усією відповідальністю, тому відразу варто відкинути «дрова», «тази», «відра» та інші атрибути сільської глибинки, якими люблять нарікати окремі машини, їздити на яких жінкам не рекомендується за замовчуванням.

Хто ж сьогодні шукає собі автомобіль, визнаючи його просто необхідним для повсякденної швидкоплинного життя. В основному це жінки середнього самого золотого віку від 20 і до …. років. А так як, сучасна тридцятирічна жінка повинна, як мінімум, виглядати молодше за свої сорока, то це багато до чого зобов’язує, вимагає чимало часу і приватне авто було б зовсім не зайвим.

У виборі автомобіля, у кожної жінки є претензії, запити і смаки. Але як це не здасться дивним, вони в більшості випадків схожі, або мають одну загальну тенденцію.

Сьогодні все частіше на дорогах ми бачимо яскраві, чисто жіночі автомобілі, принаймні чоловік в такому авто буде виглядати щонайменше безглуздо. Тут варто все ж віддати належне розробникам, які подбали про прекрасну половину, надавши автомобілю чисто жіночі обриси. Отже, автомобіль очима прекрасної половини

Звичайно ж, марка авто

Перевага більшість жінок віддають закордонним автомобілям класу «В» або «С». Цей сегмент машин більш надійний, зручний, рідко підлягає ремонту і має свої переваги перед вітчизняними побратимами, і тому ці авто кращі машини для жінок. Не останню роль в цьому відіграє і власна самооцінка, яка, безсумнівно, вище у жінок за кермом новенької іномарки.

Вибір кольору

Це досить складне питання, але більшість дам схильні все ж вибирати колір, різко виділяє їх із загального потоку. Темпераментні особи, а також жінки, високо зійшли по кар’єрних сходах, віддають перевагу бордовим, червоним або чорним кольорами авто.

Чорний колір авто для жінок вважають за краще і стильні леді, які вважають його представницьким. А ось жовті, зелені та інші помітні кольори воліють натури творчі і розкуті, які не соромляться і не бояться залишатися жінкою. Їм зовсім не цікавий нудний престиж, їх коник це яскрава індивідуальність.

Розміри

Більшість чоловіків, чомусь переконані, що ці милі створіння повинні їздити на невеликих автомобілях, тоді як самі жінки більш схильні до средньогабаритні авто. Особливо популярні і надійні кращі машини для жінок: Volkswagen Polo, Peugeot 207, Toyota Yaris, Honda Jazz, Citroen С3 або поширений Opel, а багато хто не відмовилися б і від джипа.

Для багатьох важливим для машини є і розмір багажного відсіку, куди доводиться пакувати коляску, велосипед, сумки та інші необхідні речі, і предмети, коли в машині діти.

Інтер’єр і оснащення

Важливим для жінки є водійське сидіння, яке обов’язково можна підігнати під себе улюблену, щоб було зручно і комфортно, і огляд був максимальним.

Далі для більшості дам важлива наявність гідро або електропідсилювача керма, а також і клімат-контролю або кондиціонера. Це просто необхідно влітку, коли в останні роки спека просто переходить будь-які межі.

Так само всі дами одноголосно визнають і необхідність наявності парктроника для машини, багато в чому полегшує життя, особливо початківцям жінкам-водіям.

Якщо в більшості випадків їздити доводиться одній, то більш краще трехдверки, як більш практичні машини для дівчат в таких випадках.

Двигун і трансмісія

Більшість жінок сходяться на думці, що в міському потоці їм цілком вистачає моторів, об’ємом 1.4 або 1.6 літра, та й витрата цілком задовільний.

Питання з коробкою передач завжди є спірним серед дам, і думка багатьох, що більшість все ж вважають за краще автомат, не завжди відповідає дійсності. Власне, згідно з опитуванням водіїв жінок, питання вирішується наполовину.

Новачки після курсів воліють для машини «автомат», а дами зі стажем починають віддавати перевагу «механіці». Як вони самі коментують ситуацію, – доводиться ворушити хоч якісь – то м’язи, що хоч якось підтримує вагу на рівні, автомат же просто позбавляє вас від усяких рухів тіла і допомагає нарощуванню стегон.

Ось такий короткий огляд жіночого автомобіля, вірніше жіночого погляду на нього, згідно їх же власних висловлювань.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас