Автохімія: види, характеристики та переваги

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Автохімія: види, характеристики та переваги

Автохімія – це спеціальні засоби, призначені для догляду за інтер’єром та екстер’єром автомобіля і його технічного обслуговування. 

Основні види автохімії

Залежно від сфери застосування, всі кошти, представлені на ринку, можна розділити на кілька категорій:

 1. Засоби для догляду за салоном. До цієї категорії відносяться пінки, очисники, засоби для чищення оббивки і чохлів сидінь, крісел, панелей, обшивки салону та ін.
 2. Засоби для догляду за кузовом. Сюди відносяться спреї і рідини для захисту лакофарбового покриття від іржі, хімічних реагентів, бруду, масел та ін.
 3. Засоби для догляду за двигуном. Ви можете їх використовувати для захисту двигуна, його очищення з метою продовження терміну його служби.

Залежно від призначення виділяють наступні види автохімії:

 • Автошампуні. З їх допомогою відмінно видаляються будь-які забруднення з поверхонь, вони легко наносяться і легко змиваються, після їх застосування на поверхні не залишається розлучень. У складі деяких таких шампунів містяться компоненти, які надійно захищають від іржі.
 • Поліролі. Випускаються у вигляді спреїв, рідин і піни. Поліролі призначені для усунення подряпин і мікротріщин, які утворюються на лакофарбовому покритті в процесі експлуатації. Після їх застосування поверхня набуває красивий блиск без ефекту жирної плівки.
 • Спреї для очищення стекол. Дуже добре справляються з будь-якими типами забруднень, не залишають після себе розлучень і смуг, створюють на склі мікроскопічний захисний шар, що істотно спрощує подальшу прибирання.
 • Відновлювачі. Завдяки засобам цієї серії можна відновити пошкоджене лакофарбове покриття без істотних фінансових вкладень.

Переваги автохімії

Використовуючи автохімію, автовласник збільшує експлуатаційний термін і презентабельний вигляд свого автомобіля. Виробники постійно розширюють перелік своїх продуктів, на ринку з’являються нові, ще більш ефективні види автохімії.

Автохімія повністю відповідає стандартам якості, безпечна для деталей транспортного засобу, що не втрачає своїх якостей під впливом низьких і високих температур, не розчиняється при контакті з маслами і дорожніми реагентами.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас