Купівля авто з США вимагає знань законодавства деяких країн, через які буде здійснювати транспортування. Крім сплати вартості авто, доведеться платити мито. Якщо ви вирішили kia optima купити , то краще звернутися в агентство Колумб Трейд, де менеджери вас проконсультують з усіх питань. Компанія з великим досвідом має офіси в Україні в таких містах як Одеса, Київ, Харків, Дніпро. Також агенство працює з усіма іншими містами України віддалено.

Що таке автомобіль KIA Optima

Нова Kia Optima відрізняється ще більш сучасним дизайном кузова, виразним і дуже просторим інтер’єром, цілим рядом нових розробок і технологій, а також пропозицією економічного бензинового або дизельного двигуна на вибір. У порівнянні з попередником, нова модель відрізняється більшою витонченістю конструкції і більш високим комфортом їзди, і високою точністю управління при збереженні балансу.

  • Новий еволюційний вигляд Optima нагадує функціональність і спортивний дух, а зовнішні розміри (довжина, ширина і висота) були незначно збільшені. Колісна база трохи збільшилася на 10 мм до 2805 мм, в той час як загальна довжина-до 4885 мм.
  • Нова модель на 25 мм ширше -1860 мм, а також на 10 мм вище (1465 мм).
  • Результатом цих змін є більш простора і комфортна пасажирська кабіна, а також більш висока вантажопідйомність.
  • У перспективі стилістики завдяки новим габаритам Optima придбала нову динаміку і стрункість кузова.

Спортивний вигляд автомобіля підкреслює форму кришки багажника, що нагадує спойлер, а також розширений задній бампер, що вміщає спортивний аеродинамічний дифузор і овальний наконечник вихлопу. У США цей автомобіль можна купити в унікальній комплектації, якої немає в Європі. За великим рахунком це істотні зміни, які можуть підвищити комфорт їзди.

Чому його вигідніше купити в США з доставкою ніж в Україні?

Причина через яку купують автомобілі в США дуже проста: там виробляють ексклюзивні моделі, з унікальними комплектаціями недоступними для європейського ринку. Також вартість авто там на 20-30 відсотків нижче якщо дивитися на авто стандартного середнього класу. Вся проблема полягає в доставці, але і в цьому випадку після розмитнення, покупка все одно вигідна. Просто потрібно звернутися в таку компанію як Колумб Трейд, де вам нададуть допомогу в оформленні всіх документів.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас