Bluetooth в автомобілі: гарнітура чи автомагнітола?

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Bluetooth в автомобілі: гарнітура чи автомагнітола?

Правила безпечного водіння вимагають повного контролю машини з боку водія. Зокрема, забороняється тримати телефон в руці під час руху. Тому більшість автовласників опиняються перед вибором: тримач для телефону чи гарнітура? Яке обладнання зручніше, комфортніше і безпечніше?

Bluetooth в автомобілі. Що вибрати: тримач для телефону чи гарнітуру?

Гарнітура – індивідуальний комплект, що з’єднує телефон з навушником. Навушник передає сигнали в одне вухо і забезпечує монофонічне звучання. Друге вухо вільно і чує навколишні звуки, що є важливим для безпечного водіння.

Тримач для телефону є підставкою, з’єднаної з акустичною системою. Вона заряджається від автомобіля і передає звуки на колонки аудіосистеми. Раніше установка такого комплекту вимагала дообладнання в СТО.

Використання  Bluetooth  систем призвело до появи зручних інтерфейсів. Для Bluetooth-гарнітур не потрібні провідні з’єднання, а  Bluetooth  автокомплекти  зможе підключити навіть непідготовлений автовласник. Всі пристрої сумісні з різними видами смартфонів, немає необхідності купувати нове обладнання після заміни телефону.

Переваги гарнітур

 • Приватність. Звуки надходять з навушника прямо у вухо, їх не чують сторонні люди. Тримач, підключений до магнітоли, транслює зв’язок на весь салон.
 • Універсальність. Гарнітурних комплект можна використовувати не тільки в автомобілі.

Переваги тримачів

 • Хороша якість звуку. Якість звукових сигналів обмежена тільки характеристиками аудіосистеми вашого автомобіля.
 • Автоматична зарядка. Після підключення до бортової електромережі можна не турбуватися про живлення пристрою.
 • Утримання сигналу. Сплячий режим відсутній, немає необхідності в повторних викликах.
 • Автоматичне перемикання режимів. Після отримання виклику система самостійно відключає музику і переходить в режим розмови.

Вибір пристрою залежить від умов водіння. Якщо більшу частину часу водій перебуває в салоні один або у нього немає таємниць від оточуючих, зручніше тримач.

Bluetooth гарнітури вимагають підзарядки, необхідно звикнути до постійної наявності навушника. Разом з тим гарнітурні комплекти універсальні і можуть використовуватися в будь-яких умовах.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас