Приватний викуп авто, підводні камені, про які потрібно знати

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Приватний викуп авто, підводні камені, про які потрібно знати

При необхідності продати транспортний засіб у власника виникне бажання виручити максимальну суму. У зв’язку з цим на ринку стала затребуваною послуга приватного викупу авто. Вигода послуги в тому, що приватний викуп не передбачає оплати витрат на утримання цілої компанії. 

Приватний викуп авто – про що потрібно знати?

Перед тим, як звернутися до приватних перекупникам, необхідно врахувати кілька обставин:

  • Оформлення угоди має відповідати законодавству, якщо вам пропонують вийти з правового поля, будьте впевнені – перед вами шахрай, він ігнорує не тільки закон, але і ваші інтереси;
  • Авто слід зняти з обліку і тільки після цього передати третій особі. В іншому випадку після продажу ви ризикуєте отримати штрафи за той період, поки автомобіль продавався;
  • Операцію здійснює перекупник, але претензії покупця після неї будуть звернені на вашу адресу;

Компанії мають можливість викупити авто швидко і відразу заплатити за нього визначену вами суму. Робота приватних осіб займає більше часу, нерідко сума виплачується не одноразово, а кількома платежами. При співпраці з приватною особою угода може затягнутися на невизначений період часу.

Продаж авто через компанію – в чому переваги?

Кожна дія буде оформлено документально, співпраця продавця з компанією прозоро для обох сторін. Огляд авто, узгодження вартості, підписання договору та безпосередній продаж здійснюються в найкоротші терміни. Зняття авто з обліку виконується не власником, а компанією, завдяки чому продавець економить свій час.

Компанія або приватна особа?

Здійснити продаж через офіційну компанію або приватну особу – це вибір кожного, він робиться на основі пріоритетів. Якщо пріоритет полягає в додаткових 2-3% прибутку, то можна ризикнути і звернутися до перекупника. Якщо ж для вас головними принципами є надійність, захищеність, а також оперативність проведення операції, то зверніться до нас в АВТО100 для послуги «викуп авто».

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас