Що таке евакуатор і коли його викликати

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Що таке евакуатор і коли його викликати

Евакуатор – це спеціальна машина, яка здійснює функцію транспортування автомобіля з однієї точки в іншу.

Існують різні типи евакуаторів, вони використовуються для різних цілей:

  1. Бортовий евакуатор за допомогою гідравлічного підйомника піднімає автомобіль на платформу. Вбудований евакуатор більше за розміром і часто використовується для буксирування бусів і автобусів.
  2. Евакуатор з гаком і ланцюгом зараз використовується рідше, тому що він, можливо, пошкодив автомобіль.

Якщо є необхідність викликати евакуатор , то може підійти колісний підйомник. Колісні навантажувачі оснащені гаком, який кріпиться до двох колесах, щоб автомобіль можна було перевозити в задній частині.

Евакуатори можуть сильно виручити, але також можуть привести до пошкоджень і поломок, тому важливо звертатися до професіоналів. Недосвідчені працівники можуть не закріпити машину, як годиться. Розглянемо, в яких випадках треба викликати евакуатор.

ДТП

Одна з найбільш поширених причин виклику евакуатора – зіткнення з іншим транспортним засобом, дорожня аварія. Іноді зіткнення не дуже серйозний, щоб викликати евакуатор. Але якщо є якісь сумніви, ви можна проявити пильність і зателефонувати. Досвідчений водій евакуатора допомагає з’ясувати ступінь пошкодження транспортного засобу і підкаже, які подальші дії слід зробити. Якщо автомобіль не заводиться або ви отримали травму і не зможете водити, також викликав евакуатор.

Закінчився бензин

Якщо в баку закінчився бензин, можливо, доведеться викликати евакуатор. Для початку в цілях безпеки треба від’їхати на узбіччя дороги. Але можна зв’язатися з евакуаторної компанією і уточнити, чи можуть вони принести бензин.

Розрядився акумулятор

Якщо автомобіль не заводиться з-за розрядженого акумулятора, то можна звернутися в компанію по евакуації. Спочатку можна запитати, чи можуть вони привезти вам новий акумулятор і встановити його.

Поломки і перегрів

Якщо автомобіль перегріється, він може повністю зупинитися. Якщо це станеться, найбезпечніший варіант – зв’язатися з компанією по евакуації. Якщо ви звернетеся до водія евакуатора, він може допомогти визначити, що саме сталося. Якщо ви ненароком замкнулися в машині, можна викликати евакуатор. Евакуатор може доставити вашу машину в автосалон для розблокування замка.

Спустило колесо

Якщо спустило колесо, а ви не можете поміняти його на місці, то спробуйте зв’язатися з евакуатором, щоб відвезти машину в СТО, де поміняють шину.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас