Дорогий викуп авто. Як продати свою машину дорого

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Дорогий викуп авто. Як продати свою машину дорого

Дорогий викуп авто – мета багатьох автовласників, які хочуть продати свою машину за хороші гроші. Власник транспортного засобу не завжди зможе правильно і адекватно визначити ціну свого автомобіля. Не забувайте, що власники завжди переоцінюють ціну автомобіля, щоб поторгуватися.

Автовикуп вигідно

Викуп авто дорого – послуга, яка надається нашою компанією вже більше 10 років. Ми можемо дозволити собі не занижувати ціну транспортного засобу і заявляємо, що послуга «дорогий викуп машини» повністю виправдовує себе. Тому що не завжди люди, які хочуть продати авто самостійно, розраховують всі витрати і час, відведені на цю процедуру, заздалегідь.

Зустріч з будь-яким потенційним покупцем вимагає багато часу і зусиль. Більш того, не всі готові відразу купити автомобіль з платити повну суму. Не забувайте про підготовку вашого авто, якщо ви хочете продати свою машину дорожче. Якщо ваш автомобіль був серйозно пошкоджений під час аварії або нема на ходу, ви повинні витратити багато грошей на його відновлення і доведення до оптимального зовнішнього вигляду. Не забудьте про всі документи, які вам доведеться оформляти при продажу автомобіля.

Викуп автомобілів за відмінні гроші в будь-якому стані

Звернувшись по допомогу до фахівців у своїй області, ви витрачаєте набагато менше часу і сил на продаж авто. Наша компанія «авто100» оплачує до 90% вартості автомобіля. Послуга «продаж автомобіля дорого» поширюється на транспортні засоби, що були пошкоджені в результаті аварії, пошкоджені авто, старі і машини не на ходу. Наша компанія «авто100» набуває автомобілі незалежно від року випуску, в будь-якому стані.

Переваги нашої компанії:

 • Виплата відбувається відразу після підписання документів будь-яким зручним для вас способом;
 • Чесність. Ми не занижуємо реальну вартість вашого автомобіля;
 • Оцінка авто відбувається швидко, не більше 30 хвилин;
 • Наші фахівці оцінять машину, не прив’язуючись до дрібниць;
 • Консультації по будь-якому питанню, як продати автомобіль;
 • Викуп відбувається в день подачі заяви.

Тому, якщо ви вирішили продати свій автомобіль дорого, і ви не хочете ремонтувати його і витрачати час на знайомство з потенційними покупцями, зв’яжіться з нами. Ми вирішимо всі ваші проблеми швидко і професійно.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас