Доставка машини з США в Україну: переваги і недоліки

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Доставка машини з США в Україну: переваги і недоліки

Більшість автолюбителів, що бажають купити б/у машину в іншій країні, переключилися на американський ринок, вважаючи за краще його європейському. Тому що машини з США показують набагато кращу якість і купити їх можна за меншою ціною. Попит на них неухильно зростає – це реальна можливість придбати якісний автомобіль з невеликим пробігом за цілком адекватні гроші. Але чи все так безхмарно в цьому бізнесі? Розглянемо всі плюси і мінуси покупки і доставки авто з США.

Переваги та недоліки покупки авто в США

Одне з головних переваг при покупці машини в США – низька ймовірність обману. Це обумовлено жорсткістю американських законів. Там продажем машин займаються не автовласники, а дилери. Вони чудово розуміють, що недотримання закону або найменше пляма на репутації може поставити хрест на всьому бізнесі. Тому вся доступна інформація про вподобану машині напевно буде відповідати дійсності. А пакет документів буде містити все необхідне для правильного оформлення покупки.

Переваги придбання б / у авто за океаном

Їх чимало і вони вагомі.

1. Величезний асортимент. Вибір дійсно найкращий, якщо порівнювати з іншими країнами. Ринок вживаних машин в США оперує цифрами близько 45 мільйонів.

2. Низькі ціни. У США машина буде коштувати дешевше, ніж приблизно така ж в Європі. До того ж американський ринок переповнений привабливими лізинговими пропозиціями. Американська митниця встановлює цілком скромні збори. Всі разом в комплексі робить покупку машини тут найбільш вигідною в порівнянні з будь-яким іншим ринком.

3. «Начинка» авто. Висока конкуренція призводить до того, що тутешні машини укомплектовані купою корисних речей, такими як:

 • гідропідсилювач керма;
 • сигналізація;
 • кондиціювання повітря;
 • литі диски;
 • салон, виконаний зі шкіри;
 • електроначінка – повний «фарш».

4. Відмінний стан. З огляду на якість доріг в США, можна не сумніватися, що і двигун і підвіска збереглися як новенькі, навіть після пристойного пробігу. У такому ж стані кузов, швидше за все, не встиг познайомитися з корозією. Автовласники в США зобов’язані проходити техобслуговування з певною періодичністю.

5. Історія. Її легко дізнатися за VIN-кодом, і можна не сумніватися, що вона буде правдивою.

6. Документальне оформлення. Коли продажем займається професійний дилер, можна бути впевненим, що комплект документів буде включати все необхідне для оформлення покупки і перевезення авто через митницю в Україну.

Було б некоректно розповісти про переваги, не згадуючи недоліків. Зрозуміло, проблеми теж є і про них потрібно знати.

Недоліки покупки транспортного засобу в США

Тривалість доставки. Як правило, побачити машину після того, як оформлений замовлення, вийде не раніше ніж через 1,5-2 місяці. З іншого боку, краще почекати і зробити вигідну покупку, ніж брати що потрапило по величезній ціні.

Пошкодження в процесі переправлення через океан. Відстані великі, тому, як правило, незначні проблеми з кузовом під час транспортування цілком вірогідні. Для таких випадків краще заздалегідь оформити страховку.

Є ще деякі дрібниці, на зразок свідчень приладів в незвичних для українців одиницях. Але наші автовласники зазвичай за тиждень звикають оцінювати дані температури за Фаренгейтом, а відстані і швидкість не в кілометрах, а в милях.

Підсумки і висновки

Проблем з покупкою і доставкою авто з США зовсім небагато, і їх цілком можна подолати. Особливо, якщо довірити справу професіоналам.

Що стосується можливості купити бите в ДТП авто, то і вона мінімальна. Інформація легко перевіряється, головне, не поспішати при виборі і поставитися до нього відповідально.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас