Хочу продати автомобіль – Де швидко продати машину?

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Хочу продати автомобіль – Де швидко продати машину?

Дуже багато автовласників хочуть продати машину, але не знають, як це зробити, де знайти покупця, як зробити вдалу операцію. Для пошуку зацікавленого покупця водієві доведеться розміщення оголошень, дзвінки, тест-драйв, торг, а також бюрократичні питання. 

Найчастіше клієнти хочуть купити максимально хороший товар за мінімальну ціну, що, природно, не вигідно продавцю, тому угода може зірватися. Так як же зручно, швидко, просто і за гідні гроші продати автомобіль?

Де можна продати автомобіль?

Найголовніше питання, що постає у автовласників – де ж продати машину? Пропонуємо на розгляд кілька варіантів:

 • Аукціон
 • Автовикуп
 • Трейд-ін
 • Комісійна площадка

Аукціон – вам не доведеться самим шукати покупців, домовлятися і йти на торг. Зацікавлені покупці самі запропонують найвищу ціну, але тільки в разі, якщо Ваша машина їх зацікавить Трейд-ін. Вам вдасться дуже швидко обміняти свій товар на інший, але не факт, що угода буде вигідною. Комісійні майданчики самі шукають вам покупців, але беруть за це комісію і відбувається продаж досить довго.

Автовикуп – найзручніший спосіб продати автомобіль.

Викуп автомобілів – кращий вибір для тих, кому не потрібні додаткові проблеми і у кого є бажання продати підтриманий автомобіль на найвигідніших умовах. За великий час роботи ми встигли напрацювати велику клієнтську базу задоволених людей. Вивчити кращі пропозиції і допомогти багатьом водіям продати навіть биті, неробочі автомобілі після ДТП.

Наші переваги

Завдяки великому досвіду, ми можемо похвалитися безліччю важливих плюсів:

 • Викуп машин в будь-якому стані
 • Миттєва оцінка транспортного засобу на місці
 • Перевезення аварійного транспорту на евакуаторі безкоштовно

Ми намагаємося працювати швидко і не прострочувати терміни. Найчастіше транспортні засоби купують в перший же день. Тому вам достатньо зателефонувати нам, призначити час огляду і вже через пару годин забрати оплату.

У кожному разі ми завжди працюємо оперативно, якісно і наші клієнти залишаються дуже задоволені. Відтепер ви будете знати, де можна швидко, зручно і без зайвої суєти продати ваш старий автомобіль за хорошу оплату.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас