Евакуатори використовуються повсюдно, в тому числі і в комерційних цілях. У цій статті розглянемо види сучасних евакуаторів і їх застосування.

Евакуатор з лебідкою

Така машина оснащена лебідкою, а також похилими апарелями – спеціальними висувними трапами, за якими машина заїжджає на платформу. Це дозволяє транспортувати автомобілі масою не більше 7 тонн. Є у таких евакуаторів ще одне обмеження: не вийде занурювати і перевозити автомобілі з заблокованими колесами.

Існує також конструкційна версія таких евакуаторів із механізмом платформою і відсутніми похилими апарелями, яка може значно спростити навантаження транспортного засобу. Крім цього, наявність зсувних платформи сильно збільшує граничний тоннаж перевезеного автомобіля.

Евакуатор з краном-маніпулятором

Завдяки крану-маніпулятору, встановленому на таких евакуатором, стає можливою навантаження потрапили в ДТП, що потрапили в кювет і просто несправних автомобілів. Крім того, евакуатор з краном-маніпулятор підходить для транспортування абсолютно нових автомобілів, у яких ще заблоковані вимикачі запалювання. Даний вид евакуаторів також можна використовувати для перевезення не тільки автомобілів, але і різного роду великогабаритних вантажів.

Евакуатор з прямою платформою

Найбільш компактний вид евакуатора. Крім платформи також обладнаний краном-маніпулятором. Евакуатори з прямою платформою є найбільш підходящим рішенням для транспортування транспортний засобів масою не більше 3,5 тонн. Незамінними дані евакуатори є в міських умовах.

Евакуатор з частковим навантаженням

Платформа даного евакуатора сильно вкорочена, що робить його набагато більш маневреним. Незважаючи на це, такий вид спецтехніки можна використовувати майже в будь-яких умовах. Найбільш підходящим евакуатор із частковим навантаженням є для транспортування великої спецтехніки, автобусів, причепів. Часто оснащений лебідкою.

Евакуатор з ламаною платформою

Оснащений краном-маніпулятором, апарелями і лебідкою. Такий евакуатор досить варіативний. Може використовуватися практично в будь-яких умовах і з автомобілем будь-якої маси. Крім того, він є відносно недорогим, а за ці надає досить великий функціонал.

Висновок

У цій статті ми розглянули різні види евакуаторів. При покупці варто відштовхуватися від того, в яких умовах буде експлуатуватися евакуатор. Власникам підприємств буде найбільш раціонально мати кілька машин, щоб охоплювати велику клієнтську базу. 

 

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас