Продати автомобіль за хорошою ціною непросто. В першу чергу не буде зайвим зробити передпродажну підготовку машини. Необхідно вимити кузов, і очистити салон. Щоб не було видно відколи й подряпини, варто провести точковий ремонт кузова. Додатково варто з’їздити на СТО, для перевірки роботи двигуна. Також можна провести повну діагностику авто, але це вимагатиме грошових вкладень. Первинні вкладення перед продажем автомобіль швидко відбиваються шляхом збільшення стартової ціни.

Коли машина готова до продажу, залишається знайти ймовірного покупця. Існує кілька способів реалізації власного автомобіля.

Продаж родичам і знайомим

У продажу транспортного засобу друзям, родичам, або знайомим існують позитивні і негативні сторони. Плюсом є те, що не доведеться шукати покупця іншими способами. Чи не побоюватися, що він виявиться шахраєм, злодієм чи злочинцем. Мінусом є те, що родич або знайомий може попросити істотно знизити вартість автомобільного засобу. Можливо, попросить про розстрочку на один, два роки. До продавця можуть надходити постійні претензії, то двигун бере масло, то пічка погано гріє. При такій операції існує велика ймовірність нажити ворогів серед родичів.

Даний спосіб не рекомендується, оскільки куди простіше продати автомобіль незнайомій людині, і забути про нього. Ніж слухати постійно від родича, який «хороший» він купив автомобіль.

Оголошення на склі автомобіля

Цей спосіб результативний, якщо постійно роз’їжджати на автомашині і регулярно перебувати в багатолюдних місцях. Досить залишати транспортний засіб на стоянках поруч з торговим центром або магазином автозапчастин. Для цього необхідно наклеїти на заднє скло наклейку «Продам», з номером телефону.

Потенційні покупці зможуть оглянути кузов, і оцінити стан салону. Якщо все сподобається, то подзвонять за номером телефону. Необхідно підготуватися до того, що вони можуть задавати різні запитання про технічний стан машини. Вони можуть попросити зробити діагностику транспортного засобу. Якщо технічний стан в порядку, то краще погоджуватися. При цьому варто відразу домовитися, хто оплачує діагностику. Вибравши такий спосіб, потрібно бути готовим ходити пішки. А також будуть дзвонити перекупники, і збивати ціну.

Продаж на авторинку

Продаж автомобіля на авторинку досить обтяжлива заняття. Щоб поставити машину на стоянку, знадобиться оплатити місце. На авторинку велике скупчення народу, а значить є ймовірність продати машину відразу. А також багато перекупників, які бажають купити транспортний засіб за безцінь. Якщо не пощастить, то можна відвідувати авторинок тижнями, в очікуванні свого покупця. Не варто сподіватися тільки на авторинок. Щоб дізнатися орієнтовну ціну, необхідно хоча б раз його відвідати. А також незайвим буде розмістити оголошення в газеті або інтернеті.

Оголошення в газеті, журналі

Не варто нехтувати таким способом, як оголошення в газеті. Він більш актуальний для продавців в маленьких містах. Існує безліч газет і журналів з платними і безкоштовними оголошеннями. В епоху комп’ютерних технологій, коли люди отримують інформацію з інтернету, залишилися ще ті, хто читає газети.

Оголошення в інтернеті

Такий спосіб є найпоширенішим серед автовласників. Розмістивши оголошення в інтернеті, можна розраховувати на те, що його побачать покупці з інших регіонів. Оголошення повинно бути з докладним описом автомобіля. Незайвим буде вказати перелік виконуваних робіт. А також заміна, яких запчастин проводилася за останні два роки. Краще розмістити його на кількох сайтах одночасно. Є майданчики для розміщення оголошень про продаж автотранспорту. Якщо на одному майданчику людина може не помітити оголошення, то на інший може зацікавитися. Розміщуючи оголошення на сайтах, необхідно відповідально підійти до фотографій пропонованого товару. Для цього можна звернутися за допомогою до професійного фотографа.

Продаж через посередника

Якщо продавця цікавить швидка реалізація автомобіля, тоді варто розглянути варіант з допомогою перекупників або автосалонів. Досить швидкий, але менш вигідний спосіб реалізації транспортного засобу. Звертаючись до посередників, розуміти, що оцінять автомобіль дешевше його реальної вартості. Будуть запевняти продавця, що він продає неліквід, позбутися від якого, буде складно. Плюсом звернення до посередників є те, що машину куплять в день звернення.

Послуги trade-in

Ще продати автотранспорт можна за допомогою послуги trade-in, яка на сьогоднішній день є моторошно популярної серед бажаючих швидко продати рідну машину, і отримати взамін новий автомобіль. Обмінюючи стару машину на нову, необхідно доплатити конкретну грошову суму. Потім можна відразу придбати інший, відповідний для покупця, автомобіль. Потрібно розуміти, що вартість буде значно нижче. В середньому показник вартості зменшується, в середньому, на 30-35%.

Правильне введення діалогу з потенційним покупцем

Якщо пропозиція зацікавила потенційного покупця, потрібно знати, як правильно себе вести, що говорити, а чого і не варто. Необхідно вести діалог впевненим голосом. Необхідно знати, що якщо подзвонив цікавиться ціною, а не транспортом, то це перекупник, який відразу почне торгуватися. Якщо продавця така пропозиція не зацікавило, то краще ввічливо з ним попрощатися.

Якщо покупець самостійно визначить місце і час зустрічі, то потрібно під нього підлаштуватися і погодитися. При зустрічі не варто постійно розхвалювати машину. Спочатку потрібно не заважати людині спокійно оглянути авто. Не варто давати йому керувати машиною. Якщо виникне в цьому необхідність, то продавець повинен сам сісти за кермо і прокатати покупця. При цьому не варто демонструвати всю міць двигуна. Інакше в самий невідповідний момент в машині може що-небудь вийти з ладу. Якщо людині автомобіль сподобався, і він готовий його придбати, необхідно взяти завдаток. Якщо він відмовляється залишати завдаток і просить притримати машину, варто розвертатися і їхати.

Продаж автомобіля з пробігом клопіткий процес, що вимагає підвищеної уваги і достатньої кількості часу. Потрібно бути готовим до того, що будуть дзвонити, крім потенційних покупців, ще і шахраї. Реалізація машини за допомогою інтернету вважається швидкої і вигідною. Покупці з різних регіонів зможуть одночасно переглядати оголошення. З тими, хто зацікавився пропозицією, можна вести листування по електронній пошті. Зустрічаючись з покупцем, не зайвим буде мати при собі ПТС, паспорт і бланки договору. Вони знадобляться, якщо людині сподобається машина, і він захоче відразу оформити угоду. Договір, можливо, оформити в письмовій формі. Реєструвати договір у нотаріуса необов’язково. Продавцеві не знадобиться знімати з реєстраційного обліку транспортний засіб. Покупець може самостійно зняти і поставити на облік транспортний засіб. Продавцю належить знайти покупця і оформити угоду. Керуючись наведеним вище рекомендацій, є шанси продати машину за короткий проміжок часу за вигідною ціною. При перших виникли складнощі не варто засмучуватися. Існує безліч способів продажу автомобіля. Різні методи мають свої переваги і недоліки. Продавець повинен правильно вибрати спосіб, який підходить для продажу автомобільного засобу. Різні методи мають свої переваги і недоліки. Продавець повинен правильно вибрати спосіб, який підходить для продажу автомобільного засобу. Різні методи мають свої переваги і недоліки. Продавець повинен правильно вибрати спосіб, який підходить для продажу автомобільного засобу.

Самий просто спосіб швидко продати автомобіль

Самий просто спосіб швидко продати машину в Україні – автовикуп. Зверніться до нас зараз по телефону 067 407-03-60 або 098 152-97-43 і ми купимо Вашу машину за ціною до 90% від ринкової протягом години.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас