Як позбутися від запотівання вікон в машині?

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як позбутися від запотівання вікон в машині?

Запотівання вікон авто – це проблема не тільки для водіїв. Конденсат на передньому склі робить водіння менш комфортним і навіть може призвести до аварії на дорозі. Існують різні методи боротьби з запотівання, але не всі вони однаково ефективні. Найчастіше для досягнення максимального ефекту необхідно прийняти кілька заходів.

Регулювання системи кондиціонування повітря

Якщо на вікнах починає з’являтися конденсат і, крім того, вони потіють зсередини, перше, що потрібно зробити, – це перевірити настройки системи кондиціонування. Крім того, не забувайте про продуванні вікон, направляйте дефлектори вентилятора в потрібному напрямку. Якщо система кондиціонування повітря не справляється з запотівання швидко, перевірте салонний фільтр. Часто буває так, що вся система погано працює тільки тому, що вона вже забруднилася або ввібрала в себе багато вологи.

Перевірка вентиляції

Практика показує, що дуже часто проблеми з конденсацією виникають через несправність, надмірного забруднення або пошкодження системи вентиляції. Наприклад, вентиляція може бути пошкоджена під час ремонту кузова. Крім того, вона може бути заблокована чимось, наприклад, якимись предметами в салоні або багажнику. В рамках огляду також варто оцінити стан зливних отворів в системі кондиціонування. Не зайвим буде перевірити систему охолодження двигуна – її вихід з ладу часто призводить до утворення конденсату на стеклах без видимих ​​причин.

Народні засоби або магазинні продукти

Звичайно, в боротьбі з запотівання вікон авто можна використовувати різні «народні» кошти або товари з магазину. Вибір і того, і іншого дуже багатий. У магазинах, перш за все, слід звернути увагу на спеціальні серветки, а також спреї та аерозолі, які наносяться на вікна для запобігання запотівання. Ці миючі засоби працюють дуже просто – на склі утворюється плівка, яка не дозволяє воді залишатися. Зробити такий протектор можна і вдома – потрібно всього лише змішати 1 частину гліцерину на 10 частин спирту. Отриманий «сироп» виливають у склянку.

Видаліть зайву вологу

Майте на увазі, що вологість в салоні також викликає утворення конденсату на вікнах. В першу чергу це стосується осінньо-зимового періоду, коли на ущільнювачі залишається вода або сніг, який поступово починає танути. Якщо ви не хочете, щоб сталася конденсація, ви повинні негайно позбутися цієї надмірної вологи.

Розміщення спеціальної плівки

Одним з найбільш фундаментальних способів боротьби з конденсатом на вікнах є використання спеціальної плівки, що покриває все скло. Це точно така ж плівка, яка використовується для захисту мотоциклетних шоломів від вологи і конденсату. Вона наноситься так само, як і тонована плівка. Однак найкраще виконувати цю маніпуляцію фахівцям.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас