Як визначити вартість автомобіля для продажу

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як визначити вартість автомобіля для продажу

Як визначити вартість автомобіля для продажу? Ви хочете продати свій автомобіль, який відслужив вам чимало? Але при цьому ви не хотіли б продешевити? І як же хочеться, щоб ця операція пройшла швидко і надійно. Але ринок продажів так нестабільний. Тому важливо знати кілька аспектів, які допоможуть знати реальну ціну.

Як визначити вартість автомобіля для продажу

Звичайно, нам далеко до країн Європи і США, де можна скористатися інформацією з певних журналів, в яких представлений список підтриманих автомобілів. Так в Німеччині наприклад, такий авто каталог називається  SchwackeListe , а в Америці –  NADA , в якому дається детальна інформація про необхідний автомобілі.

Звичайно ж, мати такий журнал в нашій країні було б здорово. Ми не стоїмо на місці і швидко розвиваємося. І можливо, незабаром ми до цього прийдемо. Але, а поки що, давайте розбиратися, як дізнатися реальну вартість автомашин у нас.

Спосіб перший. Дилерські контори.

Саме до них варто, звернутися, продаючи свій вже не новий автомобіль. Здаючи в дилерські контори підтриманий автотранспорт, лише трохи доплативши, ви зможете придбати новеньку машину. Здійснюючи подібні дії, ви зможете дізнатися вартість свого автомобіля на ринку, так як офіційні дилери дадуть його оцінку. Звичайно ж, ціна буде залежати і від року випуску вашого авто, і від його стану, і від того, як працює дилер, що бажають здійснити з вами угоду, як можна швидше.

Спосіб другий. Сайти з продажу авто.

Чи можна назвати цей спосіб оцінки дієвим на сто відсотків – навряд чи, але все ж відразу відкидати його теж не можна. Дуже часто власники б / у автомобілів не бажають продавати за низьку ціну, з тієї причини часом ставлять ціну, що перевищує ринкову. Інші ж хочуть позбутися, як можна швидше, тому їх ціна на автомобіль досить мала. Щоб зрозуміти реальну картину, важливо перевірити пропозиції багатьох авто власників різних сайтів продають аналогічну машину.

Спосіб третій. Автосалони

Якщо ви зважитеся звернутися в салони- «комісійні магазини», пам’ятайте, що ціна на ваш б / у автомобіль буде надмірно завищена, так як господарі таких закладів не хочуть залишитися ні з чим, продаючи вашу машину. Згодом, звичайно ж, ціна впаде, але до цього ваш засіб пересування, простоїть там дуже довго.

Спосіб четвертий. Рекламні площадки.

Звичайно ж газети і інші рекламні майданчики з продажу авто є одним з простих і іноді дієвих рішень. Виставите оголошення і почекайте. Вам дзвонять дуже часто – значить ціна досить низька. Вам майже не дзвонять – знизьте ціну.

Спосіб п’ятий. Авто ринки.

Саме тут ви не тільки зможете продати автомобіль за цією ціною, але і зможете дізнатися чимало цінних порад від інших, часом досвідчених авто власників. Продаж автомашини, воістину нелегка задача. Ніхто з нас не хотів би програти, продавши занадто дешево свій автомобіль, який прослужив вам, можливо не один рік.

Спосіб шостий. Автовикуп

Викуп авто – це найпростіший та найшвидший спосіб продати будь-який автомобіль.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас