Як переоформити авто – етапи переоформлення

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Як переоформити авто – етапи переоформлення

На сьогоднішній день, переоформити автомобіль досить легко. Переоформлення обов’язково повинно здійснюватися при продажу авто або здачі його в ломбард. Будь-який власник авто повинен знати як переоформити свою машину. Цю процедуру необхідно виконувати в строгому порядку.

Нюанси переоформлення

Процедура не складна, всього три пункти:

 1. Спочатку потрібно машину зняти з державного обліку в МРЕВ. Після цього подати заявку на звірку номерів і сплатити мито державі.
 2. Після зняття можна приступити до договору про купівлі-продажу. Для укладення договору його повинен завірити нотаріус. Обов’язково уточнити вартість автомобіля;
 3. Як тільки договір укладено, новому власнику автомобіля треба поставити його на облік, але вже на своє ім’я. Який зобов’язаний оплатити податок і все мита. При постановці, потрібно буде пред’явити документи.

Як за мінімум часу переоформити авто та продати?

Самостійно продати автомобіль набагато складніше. Для економії часу і щоб продати на вигідних умови, краще за все звернутися до нас у компанію з викупу автомобілів. “Авто100” – вигідне співробітництво. Ми займаємося викупом машин вже довгі роки, викуповуємо справні і неробочі. Для наших співробітників не важливий вік або марка автомобіля. Ми робимо оцінку справедливо, більше 95% наших клієнтів задоволені нашому співпрацею.

Як ми викуповуємо авто?

Це виглядає так:

 • Ви вирішуєте де і о котрій годині ми зустрінемося для огляду машини;
 • Фахівці їдуть в місце призначення і роблять діагностику;
 • Транспортний засіб переоформляється за всіма законами України;
 • Укладається договір про купівлі-продажу, після чого ви отримуєте гроші за авто;

Ми співпрацюємо зі службою евакуації і тому безкоштовне перевезення вам забезпечене. Важливо, що “Авто100” проводить оцінку в тих місцях, де зручно клієнту. Завдяки цьому, клієнти не витрачають час на доставку авто до техцентру.

Чому з нами варто співпрацювати?

 • У нас швидка і правильна оцінка;
 • Евакуатор зовсім безкоштовний;
 • Ми гарантуємо офіційне переоформлення;
 • Видача грошей в той же день, коли звернулися.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас