Як продати кредитний автомобіль? Способи продажу

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як продати кредитний автомобіль? Способи продажу

Якщо Ви взяли в кредит автомобіль, але сталося так, що Вам потрібно його терміново продати, не впадайте у відчай – вихід є. У цій статті я розповім Вам про основні моменти такої операції.

Найперше, що потрібно зробити – це перечитати договір, який Ви уклали з банком під час оформлення кредиту на автомобіль. Зробити це потрібно для того, щоб прояснити деякі моменти. Наприклад, чи можливо взагалі дострокове погашення Вашого кредиту. Справа в тому, що бувають банки, які відмовляють у даній операції, якщо кредит узятий зовсім недавно. Але в основному, Вам підуть назустріч і дозволять здійснити операцію з купівлі-продажу. Єдина проблема, яка з’явиться в цьому випадку – це знайти жалісливого покупця, який погодиться придбати Ваш автомобіль і надалі виплачувати банку кредит замість Вас.

Продати свій кредитний авто

Але ось покупець знайдений, і потрібно грамотно продати свій кредитний авто. Для цього Вам треба просто прийти в банк і оформити договір про купівлю-продаж з новим власником автомобіля. Звичайно, це можливо, якщо банк погодився піти Вам назустріч.

Іншим, досить простим способом, буде звернення в приватну фірму, яка займається скупкою автомобілів, взятих в кредит. Благо, на просторах інтернету можна знайти безліч таких компаній. Частина виручених коштів має бути перерахована на рахунок банку для погашення кредиту. Після цього Ви отримуєте документ, який підтверджує, що машина більше не в кредиті. А також Вам видається паспорт технічного засобу, який Ви зобов’язані передати новому господареві.

Є ще лазівка ​​в законі, що дозволяє Вам змінити заставний товар. Наприклад, замість машини можна надати в заставу квартиру або інший об’єкт нерухомості. Після цього авто можна сміливо продавати. Даний варіант є самим занудним, так як потрібно заповнювати безліч всяких паперів.

У підсумку, кожен сам для себе вирішить, який варіант більше підійде в його ситуації. А який слід відразу виключити з розглянутих способів. І завжди слід пам’ятати, що краще сім разів відміряти і один раз відрізати. Чим потім в непритомному стані бігати по місту і усувати виниклі неприємності.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас