Як продати машину на запчастини. На жаль, кожен водій, виїжджаючи на дорогу піддає себе величезному ризику. Адже не важливо, скільки років досвіду водіння машини у Вас за плечима. Ви все одно не можете передбачити, що може статися на дорозі в наступну секунду або що Вас чекає за рогом. Само собою зрозуміло, що у досвідченого і уважного водія менше шансів потрапити в пригоду. Однак, біда може статися в найнесподіваніший момент.

Якщо Ви потрапили в аварію і не знаєте, що робити з розбитим авто або у Вас в гаражі вже кілька років стоїть машина не на ходу, то вибір невеликий. По-перше, Ви можете здати її на металобрухт. З цього Ви отримаєте невелику суму грошей, але швидко позбудетеся від транспортного засобу. По-друге, можна продати автомобіль на запчастини. В результаті, заробити непогану суму швидко і легко.

Як продати авто на запчастини?

Машину на запчастини продати дорого і швидко можна через автовикуп Київ. Скуп авто викуповує автомобілі на запчастини, виплачуючи гроші одразу на руки. Що ще краще, ми забираємо авто своїм евакуатором безкоштовно.

Всього кілька годин, і Ви отримаєте гідні гроші і позбудетеся від проблемної машини. Досить просто подзвонити нам і сказати: Хочу продати машину на запчастини. В результаті, наші експерти приїдуть у зручний для Вас час і місце і куплять транспорт прямо там.

Які авто ми скуповуємо на запчастини?

Що добре, Ви можете продати на запчастини будь-який автомобіль:

  • будь-якої марки: від Ауді та Лексус до Деу і Лади;
  • будь-якого року випуску;
  • в будь-якому стані: після ДТП, після пожежі, потопельник, зламаний, не на ходу, без мотора, що вимагає зварювальних робіт, після аварії, нерозмитнений тощо.

Коротше кажучи, скуп авто купить на запчастини абсолютно будь-яку машину. До речі, ми скуповуємо в Києві і інших містах України не тільки легкові, але і вантажні транспортні засоби. А також викуп авто готовий купити у Вас спец. техніку на запчастини.

Як з нами зв’язатися?

Залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам за номерами: Київстар (067) 407-03-60 , Водафон (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас