Як розпізнати бите авто: поради покупцям

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як розпізнати бите авто: поради покупцям

Не зовсім щирі продавці автомобілів на вторинному ринку завжди говорять про машину однаково. Рідний пробіг, не бита, не фарбовані, в ДТП не брала участь, вкладень не потребує. Звичайно, існують і відповідальні водії, які розкажуть про свій автомобіль все в найдрібніших подробицях, описуючи всі плюси і мінуси. Але таких людей, на жаль, найменше.

Купівля автомобіля з рук – це завжди ризик того, що машина могла брати участь в ДТП. Незважаючи на гарний зовнішній вигляд, биті автомобілі вже не відповідають вимогам безпеки. У багатьох спрацьовує подушка безпеки, яку потім не відновлюють. Виходять з ладу різні системи авто, наприклад, гальмівна.

У автомобілів – перевертнів порушується «скелет» – це залізний каркас. При таких пошкодженнях порушується динаміка автомобіля, його маневреність і керованість. Такі зміни роблять автомобіль небезпечним, так як в будь-який момент можна догодити в ДТП.

Як же побачити, що автомобіль був учасником ДТП і пройти повз нього під час вибору транспортного засобу?

Перевірка автомобіля за допомогою інтернету

У наш час технологій, можна знайти платні та безкоштовні сервіси, які по vin коду можуть показати дані про наявність ДТП. Крім ДТП, можна дізнатися про кількість власників, обтяження, штрафи і багато іншої інформації. Але на жаль, цей метод не завжди доступний з причини відсутності інформації про vin код та номерного знака. Звичайно, можна домовитися з власником, але він не зобов’язаний розголошувати такі дані.

Незалежний експерт

Багато сервісів з кузовних робіт пропонують послуги виїзного експерта. Експерт може візуально оцінивши стан машини, зрозуміти, чи була вона в ДТП, піддавалася фарбуванні і побачити інші недоліки автомобіля. Такі послуги платні, але вони ідеально підходять для тих, хто не розбирається в автомобілях.

Перевірка товщиноміром

Це прилад, який виявляє різницю в товщині покриття однієї деталі автомобіля. Проходячи спеціальним лазером фарбу і шпаклівку наскрізь, він впирається в залізо і заміряє товщину шару. На заводі фарбу наносить робот і товщина скрізь однакова. А ось наявність більш товстого шару, говорить про фарбування після заводу.

Перевірка геометрії

Авто після серйозного ДТП не піддається регулюванню. Відновити геометрію коліс стає неможливим через зміни в скелеті автомобіля. А значить перевірка на спеціальному обладнанні може виявити всі недоліки.

Візуальний огляд

Перед оглядом автомобіля слід попросити господаря помити його, так як оцінити забруднене автомобіль неможливо. Під час першого огляду слід уважно оглянути всі стики і зазори: двері, багажник, капот, крила і навіть кришка бензобака можуть підказати про наявність ДТП. Так само при хорошому освітленні часто можна помітити різницю в кольорі деталей. Підібрати фарбу до 100% подібності практично неможливо, так як на колір впливає і спосіб накладання фарби.

Тест Драйв

Під час поїздки на рівній шосейній дорозі необхідно відпустити кермо і подивитися, як поведе себе автомобіль. Якщо машину відразу починає вести в одну сторону, слід задуматися про можливі ДТП.

Ці прості поради допоможуть вибрати безпечний автомобіль, який буде хорошим помічником. Завжди слід добре перевіряти будь-яке авто перед покупкою, так як в договорі про купівлю-продаж часто пишеться пункт про те, що покупець не має претензій до продавця. А значить, пред’являти претензії після покупки буде марно.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас