Як замінити автомобільний акумулятор?

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як замінити автомобільний акумулятор?

При зниженні температури навколишнього середовища електрична ємність акумулятора зменшується. Якщо ми використовували цей компонент протягом декількох років, можливо, він сідає холодним зимовим ранком. Іноді ми нічого не можемо зробити, крім як купити нову батарею.

Важко точно визначити термін служби батареї. Теоретично його слід замінювати кожні 5-6 років. Нерідко автомобільний акумулятор працює набагато довше або коротше.

В даний час більшість акумуляторів не вимагають технічного обслуговування. Це означає, що вони не дають доступу всередину, що робить неможливим поповнення рівня електроліту дистильованої або демінералізованої водою.

Акумулятори цього типу оснащені так званими магічним оком. Це видошукач для стану батареї. Зелений колір означає, що акумулятор заряджений і рівень електроліту в нормі. «Око» чорний означає що потрібно поповнити, а білий або жовтий – поміняти.

Перш ніж приступити до заміни автомобільного акумулятора, давайте розберемося з питанням його екстреної зарядки, так званим запалюванням автомобіля. Перш за все, буде безпечніше, якщо в автомобілі, у якого ми будемо «брати» електрику, двигун буде відключений на початку. Нам також потрібно виключити запалювання в іншій машині.

Акумулятор з «чарівним оком»

Не забудьте підключити сполучні кабелі в правильному порядку. Ми приєднуємо червоний кабель до позитивного виводу акумулятора робочого автомобіля, а потім до іншого його кінця – до позитивного в неробочому автомобілі. Чорний провід прикріплюється до негативного затискача донора, а потім до металевого елементу (масі) в моторному відсіку одержувача, наприклад, до блоку двигуна, болтів і т. Д. У більшості автомобілів акумулятор розташований під переднім капотом в моторному відсіку, але в деяких він може перебувати в багажнику або, наприклад, під заднім сидінням – зазвичай в моторному відсіку виводиться додатковий позитивний полюс.

Ми запускаємо двигун в працюючій машині, а потім намагаємося запустити агрегат в автомобілі, який споживає енергію. Якщо велосипед замикається, ми видаляємо кабелі в зворотному порядку (ми починаємо з від’єднання кабелю заземлення в автомобілі «одержувача»). Не вимикайте пристрій на кілька хвилин, щоб акумулятор міг зарядитися. Якщо машина виходить з ладу або ми занадто швидко її вимикаємо, цілком можливо, що вам доведеться повторити процедуру. Якщо у вас нема кому брати «електрику», ви можете зателефонувати таксисту, який зазвичай допомагає нам завести автомобіль за невелику плату.

Як замінити автомобільний акумулятор?

Давайте почнемо з розміщення машини на рівній поверхні, найдалі від джерела загорання, навіть людей, які курять в даний момент. Застосуємо ручник, вимкнемо запалювання і витягнемо ключ запалювання. Цей останній крок важливий, тому що автомобіль з центральним замком може закриватися автоматично після вилучення акумулятора. У сучасних автомобілях відключення пристроїв від джерела живлення може викликати різні проблеми з електронікою – варто заздалегідь з’ясувати, як конкретна модель автомобіля може відреагувати після вилучення акумулятора.

Для безпеки надіньте гумові рукавички і захисні окуляри. Щоб від’єднати акумулятор, почніть з відгвинчування затиску від негативного полюса. Потім знімати все захисні елементи батареї.

Майте на увазі, що акумулятор важкий. Він повинен зберігатися вертикально, щоб мінімізувати ризик можливих витоків.

Щоб перезарядити батарею, покладіть її на газети або картон в добре провітрюваному приміщенні. Треба очистити стовпи ганчіркою і теплою водою. Перевірити кузов на герметичність. Коли опори потьмяніли, очистіть їх спеціальної дротяною щіткою або наждачним папером.

Випрямляч

Якщо це можливо, бажано послабити елементи батареї, щоб на заключній стадії зарядки, коли виділялося багато газу, корпус не вибухнув. Зарядний пристрій з регульованим зарядним струмом повинен бути налаштованим на 10% ємності акумулятора. Наприклад, батарею ємністю 50 А/г слід заряджати струмом до 5 А. Найзручніше обладнати себе автоматичним зарядним пристроєм, який відрегулює відповідні параметри і автоматично відключиться. Акумулятор повинен заряджатися протягом приблизно 10 годин. Будьте обережні, щоб не перевантажувати його.

Ми встановлюємо заряджений або повністю новий акумулятор в автомобіль, після чого спочатку встановлюємо позитивний, а потім негативний затискач. Ми затискаємо затискачі щодо щільно, але обережно, щоб не зламати опори. Останні добре наносити або розпорошувати за допомогою спеціальної мастила.

Вибираючи нову батарею, не забудьте вибрати ту, яка має параметри, відповідні нашого автомобіля щодо ємності, пускового струму, а також розміру і способу кріплення.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас