Ніхто не застрахований від дорожньо-транспортних пригод, які часто трапляються на дорогах. У такій ситуації Ваш автомобіль може отримати серйозні пошкодження, які будуть перешкодою для його транспортування до місця ремонту. Щоб уникнути такого розвитку подій, можна скористатися службою евакуації, яка за короткий термін прибуде на місце. А також перевезе Ваш автомобіль до найближчого автосервісу.

Про евакуатори

Евакуатор – це спеціальний транспортний засіб, який використовується для навантаження, транспортування і вивантаження автомобілів. До допомоги таких пристроїв вдаються у випадках несправності автомобіля, яка перешкоджає його подальшої експлуатації, а також у випадках, коли водій не може керувати засобом (з медичних або інших причин).

Якщо Ви вирішили скористатися послугою евакуаторної служби, вам необхідно повідомити оператору місце, де знаходиться автомобіль, марку машини, вагу, описати стан авто, вказати кількість пасажирів і свій номер телефону.

Види евакуаторів

Евакуатори поділяються на кілька категорій.

  • Лебідкові

Автомобіль вантажиться на такий пристрій за допомогою лебідки, троса або крана. Як правило, такі евакуатори коштують менше всіх інших, тому користуються великим попитом у автовласників. Такий евакуатор не потребує рівної поверхні для здійснення роботи. Це особливо важливо, якщо автомобіль потрапив в кювет.

  • Повного або часткового навантаження

Автомобіль можливо встановити на евакуатор двома способами – повністю або частково (тільки двома колесами). Останній метод навантаження є не надто безпечним, тому використовується рідко.

  • Кран маніпулятор

Такі евакуаторної машини ідеально підходять для витягування автомобілів з узбіч, ярів, ям і заметів. За рахунок механічного маніпулятора це можна зробити просто і швидко. Габарити і вага машини не мають значення, а завдяки стрілі крана що висувається можливо робити навантаження на значній відстані від дорожнього полотна.

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли вам необхідно транспортувати автомобіль з місця аварії або з інших причин, то варто скористатися евакуаторною службою. Співробітники служби негайно виїжджають на місце і проводять завантаження авто безпечно і швидко.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас