В даний час автомобіль – незамінна річ для людини. Тільки ось дозволити його собі, на жаль, не кожен здатний. Але на щастя в даний час кредитування на ринку стає все більше і більше, з безліччю цікавих і вигідних умов, в тому числі на покупку автомобіля.

Правда банки сьогодні схвалюють лише малу частину заявок, крім цього є ще безліч прихованих платежів, комісій та інших незастережених раніше витрат. Процентна ставка по кредиту в банках часто дуже висока, та ще й чекати схвалення заявки людині доводиться 3-5 днів. Але на щастя функцію кредитування на автомобіль взяли на себе лізингові компанії.

Автомобіль в лізинг

Купуючи автомобіль не за готівку, найвигідніше звернутися в лізингову компанію, яка швидко розгляне Вашу заявку, і запропонує для вас більш щадні і відповідні умови для Вас.

Для укладення угоди Ви укладаєте з компанією договір, за яким фінансова установа зобов’язується купити автомобіль і передати його Вам в користування. Ви ж в свою чергу зобов’язані протягом певного терміну виплачувати компанії обговорювану суму.

При лізингу ПДВ на завезений автомобіль доведеться заплатити відразу ж, а чекати повернення доведеться не один рік. але в зв’язку з посиленням в роботі банківського сектора, свої плюси лізинг має, втім, як і мінуси.

ПЛЮСИ ЛІЗИНГУ

 1. Відсутність незастережених витрат;
 2. Доступність;
 3. Юридичні служби компаній готують непідйомні пакети всіляких документів;
 4. Економія на страховці 4-5%;
 5. Можливість виплат зі страхування КАСКО в кілька платежів;
 6. Більш гнучкий графік платежів. Як правило, вони нижче, ніж внески по кредиту;
 7. Можливість оновлювати автомобіль кожні кілька років;
 8. Відсутність оплат за конвертацію валют;

МІНУСИ ЛІЗИНГУ

 1. Авто знаходиться у власності лізингової компанії. При найменших проблемах з платежами, а також фінансові труднощі самого лізингодавця, його можуть вилучити;
 2. Процентні ставки вище на 2-3%
 3. 1% – держмито, оплата нотаріуса;
 4. Початковий внесок вище, ніж у банку;
 5. Термін лізингу 3-5 років.

Средняя оценка 1 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас