Продати вживане авто – вигідні умови співпраці

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Продати вживане авто – вигідні умови співпраці

У Вас є у власності автомобіль, і ви хотіли б придбати на зміну йому нове авто? Бракує готівкового капіталу? Наша кампанія допоможе Вам знайти решту суми під викуп вашого вживаного автомобіля на привабливих умовах.

Продати вживане авто – вигідні умови співпраці

Тільки у нас ви отримаєте найвигіднішу пропозицію. Короткі терміни і найбільш високу суму за автомобіль в Києві, скориставшись послугою кампанії «Авто100» викуп вживаних автомобілів . Ми цінуємо ваш час, враховуємо високу зайнятість наших клієнтів і пропонуємо високу оперативність дій. Наші професійні співробітники гарантують здійснення угоди в найкоротші терміни.

Самостійні пошуки покупця можуть затягуватися на досить довгий період – тижні, місяці. При співпраці з кампанією «Авто100» Вам не потрібно самим шукати покупця вашого автомобіля. Ми зробимо це за Вас, з метою заощадити ваш час!

Продати вживане авто: схема роботи

Схема нашої роботи проста. Ви пропонуєте нам вживане авто , фахівці нашої кампанії оцінюють вашу машину і ваші проблеми з пошуку коштів під покупку нового автомобіля вирішені. Купівля вашого транспортного засобу здійснюється в той же день, коли ви подали заявку. Це прекрасна можливість придбати новий автомобіль за рахунок вже наявного. Ми знаходимося на ринку вживаних автомобілів більше 10 років, всі наші співробітники є професіоналами в цій сфері.

Завдяки нашим знанням і досвіду роботи процедура купівлі-продажу вживаного автомобіля проходить швидко і на взаємовигідних умовах. Всі обов’язки з підготовки документів для оформлення договору, а також всі витрати з нотаріального оформлення покупки транспортного засобу ми беремо на себе. Для клієнтів ми завжди пропонуємо вигідні умови співпраці.

Чи не витрачайте свій час і зв’язуйтеся з нами зручним для вас способом. За телефонами вказаними в контактах або залишайте заявку на сайті.

Пам’ятайте, найвигідніші умови з продажу вживаних автомобілів тільки в кампанії «Авто100».

 

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас