Опинившись зі своїм транспортним засобом в складній ситуації, без послуг професіоналів не обійтися. Для того щоб перевезти автомобіль в більш безпечне місце потрібен евакуатор. На щастя, зараз в Україні не складе великих труднощів викликати евакуатор для будь-якого або транспортного засобу. Особливо в Києві та Київській області.

Що таке послуги евакуатора?

Заходи по евакуації транспортного засобу є транспортування машини з одного місця в інше з застосуванням спеціальної техніки.

Послуги такого плану можуть знадобитися у випадку, якщо автомобіль вийшов з ладу, встав посеред дороги або на трасі. В такому разі його доставляють в найближчий сервісний центр, де ремонтні роботи проводять в цілодобовому режимі.

Також евакуатор необхідний у випадку, якщо на дорозі сталося ДТП і транспортний засіб дуже сильно постраждав. В цьому випадку професійний евакуатор доставить машину на спеціальну стоянку.

Які види евакуаторів бувають?

Якщо звернутися в найближчий евакуатор , можна бути впевненими, що допомога буде надана в будь-який час доби. Зазвичай в розпорядженні у фірм, що надають послуги евакуатора є свій власний автопарк, в якому присутня найсучасніша спеціалізована техніка. Це не однотипні евакуатори, але різні моделі транспорту, що відрізняються за потужністю.

Існує певна кількість факторів, які впливають на вибір спеціального транспорту:

  • тип трансмісії;
  • здатність пересуватися самостійно;
  • наявність або відсутність кліренсу.

Для транспортних засобів з механічною коробкою передач, в якій блокування коліс не використовується, потрібен транспорт з частковим навантаженням. Це найпростіша конструкція для евакуації, відповідно найдешевша. Пристосування в цьому випадку фіксується тільки передньою частиною і таким чином доставляється до вказаного місця.

Для переміщення авто з автоматичною коробкою передач надається техніка, оснащена спеціальною гідравлічної платформою. До транспортних засобів, які не втратили здатність пересуватися самостійно, застосовується техніка, що має висувну гідравлічну платформу. У процесі евакуації вона опускається під певним кутом на землю. Машина піднімається під нею за допомогою гідролебідки, фіксується і перевозиться в потрібне місце.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас