Як проводиться передпродажна підготовка автомобіля?

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як проводиться передпродажна підготовка автомобіля?

Як проводиться передпродажна підготовка автомобіля? Щоб вигідно продати автомобіль, потрібно зробити його привабливим. Підготовка авто перед продажем включає в себе кілька дій, вони варіюються в залежності від поточного стану. Приділивши увагу передпродажній підготовці, ви значно підвищите вартість.

Зовнішній вигляд

Однією мийки недостатньо, слід провести полірування. Після полірування на машину не буде сідати пил, колір фарби стане свіжим. Полірування панелі додасть салону лиск. Салон потрібно піддати хімчистці, особливо якщо в ньому курили. Запах сигарет в салоні – це привід для зниження ціни.

Якщо в салоні не курили, то можна самостійно обробити його пилососом. При наявності плям на оббивці їх потрібно вивести. Буде незайвим встановити свіжий ароматизатор, оскільки дрібні деталі відіграють важливу роль при формуванні першого враження.

Роботи по кузову

Перше враження саме стійке, тому не потрібно нехтувати кузовними роботами. Роботи по кузову – це позбавлення від вм’ятин і подряпин, потертостей та інших недосконалостей. Для покупця вагомим недоліком стане корозія, якщо він не відмовиться від угоди, то знизить вартістю. Зважаючи на це продавець повинен позбутися іржі, невеликі ділянки легко обробляються, після фарбування і полірування вони стають непомітними.

Двигун

Чистота повинна бути не тільки в салоні, але і під капотом, але ідеально чистий і блискучий двигун наведе покупця на думки про те, що продавець приховує проблеми, наприклад, витікання масла. Перед продажем потрібно показати, що ви дбайливо ставилися до машини, для цього замініть масло і охолоджуючу рідину.

Ходова

Проблеми з ходовою очевидні по шуму і вібрації. Необхідно звернутися в сервіс, де буде проведена перевірка розвал-сходження, тиску в шинах, кріплення коліс, стану гальмівних колодок.

Важливі для покупця аспекти

Досвідчений автолюбитель обов’язково оцінить стан ременя генератора, якість розгону авто і роботу гальмівної системи, помітить шуми в підвісці. Вартість авто при продажу підвищить встановлення додаткового обладнання, але це не завжди виправдано, часто литі диски або дорогу аудіосистему вигідніше продати окремо. Покупець оцінить наявність другого комплекту шин, це вагома перевага.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас