Скільки дійсна оцінка автомобіля. Дізнатися вартість транспортного засобу може знадобиться у випадках продажу авто, здачі його під заставу або для розрахунку матеріальних збитків під час аварії. Само собою, оцінка уживаного автомобіля не є постійною його ціною. Тому що з часом машина фізично і морально застаріває, в результаті, ціна авто падає.

Які критерії впливають на формування ціни на авто з пробігом?

Щоб оцінити автомобіль, фахівець ретельно оглядає машину і вивчає її в усіх можливих аспектах. Отже, вартість транспортного засобу формується з таких показників:

  • Марка автомобіля, його модель, рік випуску, комплектація і тип кузова.
  • Пробіг авто і стан комплектуючих, кузова, салону і навіть шин.
  • До уваги береться популярність даної моделі на ринку старих авто і попит на неї.
  • На ціноутворення впливає і факт того, потрапляло чи авто в дорожньо-транспортні пригоди, замінювали в ньому каки-небудь запчастини. Якщо деталі мінялися, то на які: оригінальні або ж немає.
  • Важливим нюансом може бути країна реєстрації автомобіля. Тому що машини на єврономерах коштують значно дешевше розмитнених.

Скільки дійсна оцінка автомобіля?

По правді сказати, ціна машини з кожним роком падає. Але на всі транспортні засоби вона падає з різною швидкістю. В середньому оцінка може залишатися актуальною близько 3-х місяців. У більшості випадків, якщо Ви оцінили автомобіль, то дана ціна може бути дійсна максимум 6 місяців.

Зміна оціночної вартості авто, а саме її падіння, прямо пов’язане з технологічним прогрессов і старінням даної конкретної моделі машини. Практично щороку виробник або випускає нове авто, або оновлює дизайн і покращує ті моделі, які вже були. Таким чином, чим старше автомобіль, тим менше він цікавить покупців, вселяє менше довіри в його можливості і функціонал. В результаті, падає попит і ціна на машину.

Крім того, з плином часу, якщо авто використовується і далі після оцінки, то зношуються його комплектуючі, збільшується пробіг і т.д. Цей фактор теж варто враховувати. Адже транспорт продовжує старіти, навіть якщо він стоїть в гаражі.

Ще одним фактором, який може вплинути на зміну ціни авто може бути зміна сезонів. Залежно від пори року деякі автомобілі можуть падати або підвищуватися в ціні. Наприклад, на зиму ціна транспорту трохи падає, а до літа знову піднімається. Але це стосується не всіх машин.

Де і як можна швидко оцінити авто?

Оцінка машини в залежності від мети може здійснюватися самостійно або ж експертами з оцінювання. Якщо Ви просто хочете дізнатися орієнтовну ціну для продажу, то досить просто порівняти вартість аналогічних моделей на сайтах з оголошеннями.

Однак, якщо Вам потрібна точна оцінна вартість, тоді звертайтеся до нас. Залишайте заявку на сайті або телефонуйте на номери: (067) 407-03-60, (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54. Наші експерти оцінювачі швидко виїдуть до Вас і оцінять транспортний засіб. А залишивши заявку на сайті, Ви можете отримати онлайн оцінку автомобіля безкоштовно. Заповніть форму і прикріпіть фото машини. Вам передзвонить наш фахівець безкоштовно назве ціну.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас