Способи перевірки вживаного авто перед покупкою

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Способи перевірки вживаного авто перед покупкою

Способи перевірки вживаного авто перед покупкою. Якщо ви вирішили придбати підтриманий автомобіль, важливо не загубитися у великій кількості оголошень і вибрати придбання, яке доведеться вам до душі. Існують важливі фактори правильного відбору б / у машини.

Дата оголошення і фотографії

Звертайте увагу на опублікування оголошення в інтернеті, коли воно було розміщено. Якщо пройшов місяць, то можливо, що автомобіль продається за завищеною ціною або має серйозні неполадки. Уважно розглядайте наявні фото на предмет дефектів або підкрасів, особливо, кузову

Розмова по телефону

Не соромтеся дзвонити продавцеві, щоб розвіяти всі сумніви і питання. Дізнайтеся, хто він – приватна особа або перекупник. Уточніть кількість колишніх власників, і як давно продається авто. Якщо машина занадто довго не купується, а її власники постійно змінювалися, не купуйте її. Ви повинні знати, чи була вона в аварії, види ремонту, проведеного з нею. Все це може допомогти «збити» ціну. Обов’язково перевірте автомобіль перед покупкою на діагностиці, не довіряючи словами продавця.

Документи на автомобіль

При зустрічі з продавцем, попросіть документи на машину, звіряйте всі дані і перевірте чисельність власників раніше.

Огляд машини

Оглядайте кузов, саме його ціна становить головну вартість автомобіля. Краще робити це при денному світлі і під різними кутами зору. Не поспішайте завершити огляд, придивіться до кольору кузова, а також, нерівностей або іншим дефектам. Загляньте під капот, там не повинно бути підтікань масла або фарби, скотча і інших скріплюють стрічок. Якщо на кузовній частини є корозія, можливо, машина вже бита. Перевірте і багажник теж.

Двигун

Він може бути у пилюці або брудним, оцініть його стан на предмет підтікань рідин. Ємності повинні бути заповнені в проміжку між максимальною і мінімальною відмітками.

Тест Драйв

Найкраще сісти за кермо самому, ви зможете зрозуміти і оцінити, як поводиться авто. Уважно спостерігайте, як машина стартує і гальмує, вона повинна гальмувати всіма колесами при різкому натисканні на педаль до упору. При маневрі з кермом, автомобіль не повинен втрачати свою траєкторію і відхилятися в сторони, тобто «вихляти». Передачі повинні перемикатися без ривків і заїдань. КПП  і  АКПП  перевіряти найкраще на кожному виді перемикання.

Спробуйте проїхати по нерівній дорозі, щоб оцінити підвіску. Машина не повинна стукати, скрипіти або скреготати.

При дотриманні всіх критеріїв вибору автомобіля, ваше рішення буде вірним. Якщо ви не впевнені в своїх силах, завжди можна взяти з собою хорошого майстра, який підкаже з вибором покупки.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас