Терміновий викуп авто з виїздом. Виїзд оцінювача в будь-яку точку України.

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Терміновий викуп авто з виїздом. Виїзд оцінювача в будь-яку точку України.

Терміновий викуп авто з виїздом. Наша компанія авто100 існує вже більше як 10 років на ринку. Розширюючи свої можливості і горизонти, з кожним роком вона ставала все краще і краще. В даний момент,  для нашої компанії не важко приїхати в будь-яку точку країни протягом 1 години. Це пов’язано з тим, що офіси з викупу авто є в більшості областей України. Послуга термінового викупу автомобілів стала дуже популярною в на протязі останніх років. Хто ж використовує її? В основному ті, чиї машини побилися або знаходяться в аварійному стані, або потрапили в ДТП. 

Чому саме ми?

Зараз ми розповімо вам кілька переваг послуги екстреного викупу авто, і ви переконаєтеся, що потрібно вибирати саме нас.

 • Наша компанія надає можливість викупити автомобіль в будь-якому стані швидко і дорого. Це не залежить від того, якої марки авто, наскільки пошкоджена вона. Але є один момент, машина не може бути викраденою.
 • Прибуття експерта і евакуатора протягом однієї години в будь-яку точку України – безкоштовно.
 • Наші фахівці дуже відповідально ставляться до своєї роботи, тому дають правильну оцінку вашому авто, і роблять дуже вигідні пропозиції по викупу автомобілів на ринку.
 • Якщо вас влаштовує наша пропозиція і вам терміново потрібні гроші, то ми можемо викупити авто протягом 2 – 3 годин. Після підписання всіх потрібних документів, ми виплачуємо вам всю потрібну суму грошей, використовуючи тієї спосіб, який вам зручний.
 • Ми викуповуємо комерційні та легкові автомобілі.
 • Наша компанія викуповує автомобілі, які знаходяться ще в кредиті або в заставі. А також, ми зможемо допомогти з погашенням кредиту, і права на його викуп.
 • Наша компанія працює якісно і швидко, тому відразу після підписання потрібних документів, ми виробляємо розрахунок. Варто зазначити, що згідно із законодавством України, процедура оформлення здійснюється за рахунок компанії.

Найбільш вигідну пропозицію за свій автомобіль, ви можете отримати від 90% від його ринкової вартості. Послуга викупу авто з виїздом – це відмінна можливість продати авто дорого, не виходячи з дому. Ця процедура не складе вам більшого праці, тому що потрібно всього лише залишити на сайті заявку. А потім протягом 15 хвилин дочекатися дзвінка менеджера, який відповість на всі питання, які вас цікавлять. Потрібно вибирати тільки тих професіоналів, які дійсно люблять і поважають свою роботу і бажання клієнтів.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявку на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас