Стартер, генератор і турбіна: доступною мовою

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Стартер, генератор і турбіна: доступною мовою

Нутрощі машини – цілий світ, для повноцінного вивчення якого необхідний не один рік. Однак, базовими знаннями слід мати кожному автомобілісту – це заощадить гроші і час при ремонті деяких деталей або купівлі нових. У статті нижче мова піде про своєрідні трьох китах, на яких грунтується запуск машини, її рух і потужність:

  • Стартер
  • Генератор
  • Турбіна

Більшість автомобілістів чуло хоч раз кожне з цих слів, але далеко не кожен власник автомобіля зможе відповісти на питання, як саме працює та чи інша запчастина і чим загрожує її вихід з ладу. Отже, коротко про головне:

1. Стартер

Без нього машина не рушить з місця. Стартер – силовий електродвигун, який провертає при запуску колінчастий вал. Той, в свою чергу, досягнувши необхідної кількості оборотів, запускає роботу циліндрів, а вони вже забезпечують взаємодію з паливною сумішшю. В якійсь мірі стартер можна назвати серцем машини. Стартер – складний пристрій, що складається з декількох десятків деталей. Коли він виходить з ладу і потрібна покупка нового, краще не експериментувати і придбати хороший новий або відновлений стартер у перевіреному магазині.

2. Генератор

Цей елемент автомобіля постачає необхідну йому для роботи напругу. При запуску машини стартер зжирає левову частку запасів акумулятора, і тоді в справу вступає генератор – він безперервно заряджає акумулятор.

Якщо генератор вийде з ладу, автомобіль недовго пробуде заведеним – навіть повністю заряджений акумулятор швидко спустошиться. Саме тому генератор – одна з найважливіших частин машини, і в разі його несправності подальша експлуатація швидко стає неможливою.

Автомобільні генератори продаються також, як і стартери – і теж вимагають серйозного підходу. Master Service, що спеціалізується на найнеобхідніших для руху машини деталях, допоможе обзавестися генератором високої якості з високим терміном служби.

3. Турбіна

Це – той звір, який забезпечує підвищену потужність автомобіля. Саме за рахунок турбін забезпечується жвавість, швидке набирання швидкості і безпроблемну її підтримку.

Турбіна, яка потребує ремонту або заміни, дасть знати про себе шумом в моторі, синім димом і надмірною витратою масла. Ці три пункти – вірна ознака, що потрібно шукати новий турбокомпресор або ремонтувати старий.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас