BMW 5 седани і універсали відносяться до бізнес класу. Випускає їх всесвітньо відомий німецький концерн. Сьогодні компанія випускає сьоме покоління автомобілів в декількох модифікаціях. Але влітку 2020 року було увазі представлений рестайлінг п’ятірки цієї генерації. Було привнесено чимало зовнішніх і внутрішніх змін. Але, щоб вивчити їх, варто провести bmw 5 test drive .

Автомобілі BMW 5 Series

Автомобіль доступний у варіантах стандартного універсалу і седана. Але з’явилися певні зміни в зовнішності. Авто стало по своїх характеристиках більш агресивним. Причина в оновленому дизайні решітки радіатора, а також в унікальній формі передніх і задніх фар. Дизайнерське виконання литих дисків теж стало трохи іншим.

Зміни в салоні заслуговують на особливу увагу. Серед найголовніших з них можна відзначити:

  • переважні зміни в оформленні та без того комфортних сидінні, а також рульового колеса;
  • представлена ​​сучасна мультимедійна система;
  • присутній великий сенсорний екран, який підтримує різноманітні гаджети;
  • панель приладів повністю цифрова, вона обзавелася великим екраном.

У цій лінійці з’явилося більше гібридів. Певні удосконалення і більше переваги торкнулися також і АКПП. Зокрема, була повністю доопрацьована активна, а також пасивна підвіски.

Для того щоб купити авто, одних словесних описів недостатньо. Щоб в повноті відчути всі переважні зміни, варто скористатися функцією тест-драйву. Це ідеальна можливість перевірити, які нововведення з’явилися, приміряти їх на себе, відчути, наскільки вони комфортні і функціональні.

Що таке тест-драйв перед покупкою?

Використовуючи тест-драйв, необхідно спочатку оцінити, наскільки комфортно буде в авто. Слід перевірити наступні важливі моменти:

  • підходять сидіння і салон під зростання;
  • чи нічого не заважає огляду;
  • ергономічність внутрішнього дизайну;
  • колір підсвічування;
  • робота мультимедійної системи;
  • кількість слотів для зарядки смартфонів.

Варто звертати увагу на всі без винятку деталі. Від цього буде залежати подальший комфорт використання транспортного засобу. Дуже важливо перевірити, наскільки легко сідати салон, вивчити місткість і зручність багажника.

Дуже важливо в процесі їзди перевірити здатність автомобіля пом’якшувати нерівності. Необхідно прислухатися до звуків, які видають транспортний засіб. Завдяки грамотно проведеним тест-драйву, вибір засобу пересування можна буде зробити максимально обґрунтовано.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Меню
Позвонить сейчас