Послуги евакуатора цілодобово – що це?

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Послуги евакуатора цілодобово – що це?

Евакуатор – це спеціалізована техніка, яка використовується для транспортування автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів у робочому або аварійному стані. Такі послуги надають компанії, які мають евакуатори.

Також для кожної окремої ситуації підбирається певна модель техніки, так як можливе, повне навантаження або часткове, або просто буксирування. Всі ці питання потрібно обговорювати безпосередньо з менеджерами на сайті https://evakuator.company/evakuator-obolon де представлені контактні дані.

Що таке евакуатор?

На вигляд це невелика вантажівка, оснащений платформою і спеціальним устаткуванням для навантаження транспортних засобів. В якості додаткового обладнання може використовуватися кран-маніпулятор або лебідка. Сучасні евакуатори – це надійне обладнання, яке не дивлячись на свої невеликі габарити з легкістю може транспортувати вантажівки.

В чому полягає послуга виклику евакуатора?

Евакуатор викликають в найрізноманітніших ситуаціях, так як це незамінний помічник на дорозі. Компанії, що працюють в цій сфері, пропонують послуги евакуатора в наступних ситуаціях:

  • Якщо ви потрапили в ДТП і ваш автомобіль не може самостійно рухатися.
  • Якщо вам потрібно доставити раритетний або ексклюзивний автомобіль на захід або виставку.
  • Евакуатор відмінно підходить для транспортування мотоциклів, квадроциклів та іншої техніки на тривалі дистанції.
  • Якщо у вас немає документів на автомобіль, але його потрібно доставити в певну точку.

Послуги евакуатора доступні в цілодобовому режимі, що дозволяє вам без будь-яких складнощів досягати поставлених цілей. Евакуація може здійснюватися як в умовах міських поселеннях, а й також у сусідні міста. Послуги евакуатора – це унікальне рішення, яке допомагає багатьом автовласникам справлятися зі складнощами в дорозі.

Які види евакуаторів бувають?

Евакуатори представлені в декількох варіантах: з частковим та повним навантаженням. У першому варіанті пошкоджений автомобіль підвішується на спеціальному обладнання, таким чином одна вісь залишається на дорозі. Проводиться буксирування в підлозі підвішеному стані. Це дуже зручно в тій ситуації якщо задня вісь автомобіля знаходиться в справному стані. Повне навантаження здійснюється за допомогою крана-маніпулятора на спеціальну платформу. Після проводиться кріплення автомобіля.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас