Види автобетононасосов та їх застосування

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Види автобетононасосов та їх застосування

Автобетононасоси – це вид техніки, без якої не можна обійтися при організації будівельних робіт. Всі різновиди даного агрегату мають однакову конструкцію, проте мають відмінності в ряді характеристик в залежності від області застосування техніки.

Основна функція цього обладнання – це робота з бетонним розчином, а саме його прийом і транспортування до будівельного майданчика. Основними елементами агрегату є бетонно-розподільна стріла і мережа трубопроводів, які і забезпечують роботу механізму.

Критерії автобетононасосів

Існує кілька видів автобетононасосов, кожен з яких має свої особливості і характеристиками. Однак при всьому різноманітті вибору виділяють основні критерії, яким повинні відповідати всі різновиди цього агрегату. До таких вимог належать такі пункти:

 • Основні габарити і розміри пристрою повинні відповідати нормам вантажної техніки, які передбачені для безперешкодного пересування по дорозі;
 • Автобетононасос повинен повною мірою виконувати функцію прийому і транспортування бетону до місця укладання;
 • Обов’язкова присутність захисних огороджень у обертових частин;
 • Також обов’язкова присутність блокує системи на гідравліці, яке не дозволить впасти бетонно-розподільчої стрілі і не допустить просадки виносних опор.

Далі варто докладніше зупинитися на видах автобетононасосов, а також на області їх застосування в залежності від особливостей будови.

Основні види пристроїв

Сам пристрій автобетононасосов має складну конструкцію, тому основні види часто представлені постачальниками із зарубіжних країн. Однак зустрічаються і вітчизняні варіанти даного інструменту. Серед найбільш популярних видів можна виділити наступні:

 • стаціонарний бетононасос СБ 207 (виробництво Росії);
 • бетононасоси Putzmeister (Німеччина);
 • Kyokuto Kaihatsu (Японія);
 • Liebherr (Німеччина);
 • SCHWING (Німеччина).
 • СБ 207 А (Росія)

Далі варто зупинитися на характеристиках деяких з них детальніше.

Стаціонарний бетононасос СБ 207

Є кілька варіантів даного автобетононасоса: він може працювати як на дизельному, так і на електричному двигуні. Основна сфера його застосування – це будівництво монолітних будівель і деяких видів споруд. Одним з головних показників автонасосами є його продуктивність: тут вона становить 75 і 20 м3 на годину.

Габарити відрізняються своєю компактністю, завдяки якій можна прискорити і поліпшити переміщення розчину на майданчику, де йде будівництво. Щоб спростити доступ до механізмів устаткування, тут передбачені відкидні кришки. Керувати роботою агрегату вдається за допомогою переносного пульта.

Бетононасос SCHWING (Німеччина)

Далі варто познайомитися із закордонним аналогом цієї складної техніки. Основні переваги цього автобетононасоса перед вітчизняним – це, звичайно, потужність і висота подачі. Тут швидкість знаходиться в межах 164 м3 / год, а сама висота може досягати від 15 до 60 м. Також дивують показники дальності: 15-55 м.

Бетонно-розподільна стріла розділена на 3-5 секцій, а також в обладнанні передбачені гідравлічні опори. Плюсом агрегату є наявність рокшіберной засувки в гідравлічній системі (в її основі закладена система управління Vector, яка здобула свою популярність на європейському ринку).

Японський представник Kyokuto Kaihatsu

Цей бетононасос працює на основі автомобіля ISUZU V-275, тому відноситься до сімейства дизельних. Швидкість і висота подачі трохи нижче, ніж у німецького конкурента (32 м зі швидкістю 125 м3 / год). Якщо розглядати складові деталі, то можна відзначити стрілу, яка включає в себе 4 секції, 6 опор гідравліки, а також поршневий насос. Гідравлічні опори володіють гнучкістю, тому в залежності від управління можуть виходити під будь-яким кутом.

Ще один німецький представник – LIEBHERR

Цей агрегат вельми специфічний за своєю будовою, тому його в основному застосовують в подачі бетонного розчину на спеціалізованому транспорті, а в будівництві він використовується при будівництві промислових будівель. Управління можна здійснювати як з дистанційного пульта, так і з резервного. Також його пристрій дозволяє працювати в будь-яких кліматичних умовах.

Якщо Ви хочете терміново продати автобетононасос, або ж будь-яку іншу одиницю спец. техніки – звертайтеся до нас! Дорого викуповуємо автомобілі всіх видів.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас