Відновити техпаспорт. Техпаспорт – це паспорт транспортного засобу, в якому зазначаються його основні технічні характеристики, відомості про власника, ідентифікаційні дані основних агрегатів автомобіля, інформація про постановку на облік або зняття з нього.

Водити машину без техпаспорта в Україні забороняється законом. Правопорушення карається штрафом. Іншими словами, якщо загублений техпаспорт, необхідно його відновити. Інакше Ви не зможете водити машину.

Як відновити техпаспорт самостійно?

По-перше, якщо техпаспорт вкрали, то варто спочатку написати заяву в поліцію. У разі втрати документа, в поліцію можна не йти. Факт втрати буде зафіксований, коли Ви підете відновлювати технічний паспорт. Крім того, варто почекати пару днів, може хтось знайде його і поверне. Однак, довго зволікати не варто.

При втраті техпаспорта на автомобіль необхідно звернеться в ТСЦ (Територіальний сервісний центр МВС, раніше називався МРЕВ ДАІ). По правді сказати, в більшості випадків можна звернутися в будь-який ТСЦ, не обов’язково за місцем прописки або реєстрації машини.

З собою, зрозуміло, необхідно мати такі документи:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код;
  • Страховий поліс;
  • Довіреність (якщо техпаспорт оформляється не власником транспортного засобу);
  • Виписка з єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР).

Отже, необхідно написати заяву спеціальної форми в ТСЦ, приклавши всі документи. Також машину повинен оглянути співробітник ТСЦ і експерт криміналіст. Крім того, потрібно пройти перевірку на наявність штрафів та різних обмежень. Процедура відновлення техпаспорта може зайняти до двох днів і, само собою, вона платна. Вам доведеться оплатити всі послуги, мита і збори.

Як відновити техпаспорт за кілька годин?

Якщо Ви хочете отримати паспорт на машину максимально швидко, Вам варто звернутися в Автовикуп. Ми допоможемо всього за кілька годин пройти всю процедуру відновлення і отримати новий документ. Вам не доведеться стояти в чергах, ходити з одного кабінету в інший і підписувати десятки паперів. Ми зробимо все в кращому вигляді – законно і швидко!

Як з нами зв’язатися?

При втраті техпаспорта на автомобіль дзвоніть одразу нам: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43 або (044) 46-666-54. Ми допоможемо швидко відновити документ без зайвої метушні і витрат часу. До речі, Автовикуп працює по всій території України.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас