Як вибирати автомобіль на заміну проданого?

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Як вибирати автомобіль на заміну проданого?

Як вибирати автомобіль? Продавши свій колишній автомобіль, автолюбитель стикається з проблемою вибору нового. Не кожен відразу має уявлення про модель, на яку варто віддати перевагу проданому авто. У даній статті розберемо кілька позицій, які допоможуть Вам зробити вибір автомобіля замість проданого. Зваживши відповіді на кожне з питань, Ви зможете зупинитися на правильному варіанті нового транспортного засобу.

Новий або старий?

Нове авто має ряд переваг перед старим. По-перше, таке авто буде надійніше; по-друге, воно має гарантію виробника. Однак, існує і істотний недолік: нове авто має вартість набагато перевищує вартість уживаного. Якщо Ви часто міняєте автомобілі, то ця особливість сильно вдарить по бюджету.

Новий автомобіль вартістю 20 тисяч доларів через кілька років втратить у вартості близько 3-4 тисяч. Тому, якщо вибирати новий автомобіль, то тільки для тривалого використання. А любителям часто міняти автомобіль радимо брати саме вживану модель.

Вартість

Поширена думка: автомобіль повинен мати вартість, що відповідає річному заробітку власника. Дана мудрість має раціональну грунт – витрати на експлуатацію машини не скасовували. Витрата палива, техобслуговування на кожні 10 тисяч км, страхування. По-перше, автомобіль, який має вищу вартість, вимагає великі витрати на експлуатацію. По-друге, престижні автомобілі, випущені в 90-х роках, мають додатково вищий рівень витрат пального.

Габарити

Коли вирішено питання вартості, слід вибрати габарити або клас автомобіля. Знову слід звернути увагу на умови експлуатації: прості поїздки по місту – мікролітражка; часті поїздки за місто – універсал, хетчбек, мінівен або позашляховик.

Управляти малолітражкою зручно і просто, вона має невисоку вартість і низьку витрату палива. Якщо плануєте часті вилазки на дачу або природу, зверніть увагу на “паркетники”. Ну а якщо ви любитель активного відпочинку в умовах відсутності асфальту – вибирайте справжній позашляховик.

Марка

У крові сучасної людини закладена любов до престижних моделей авто. На сьогоднішній день найбільш популярні європейські та японські моделі, а автомобілі Hyundai або Kia пішли на другий план. Крім того, марка автомобіля буде актуальна при подальшій його продажу.

Радимо утриматися від покупки екзотичних варіантів модельних рядів. Виглядають вони незвичайно і привабливо, але мають підвищені вимоги до ремонту і обслуговування, та й продати потім такий автомобіль теж проблематично.

Вартість автомобіля безпосередньо залежить від об’єму двигуна, його потужності та інших технічних характеристик. Слід врахувати, що міському авто “гольф-класу” достатньо всього трохи більше 75 к.с. Якщо в рік проїжджаєте більше 30 тисяч кілометрів, то купуйте автомобіль з дизельним двигуном.

Зручні та комфортні в експлуатації моделі іноземного виробництва. Їх мінімальна комплектація включає електропакет, кондиціонер і АБС.

Якщо врахувати всі вимоги, озвучені вище, то Ви без зусиль знайдете відповідне авто на заміну проданого.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас