Викуп машин Київ – як дорого продати авто за 24 години

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Викуп машин Київ – як дорого продати авто за 24 години

«Авто100» – компанія, яка ось уже понад 10 років успішно надає послуги з викупу машин в Києві. Тому, якщо вам необхідно здійснити викуп машин Київ – ви звернулися за адресою. За весь період роботи ми напрацювали велику базу задоволених клієнтів, які готові співпрацювати з нами на постійній основі. Безліч задоволених відгуків, а також міцне довірливе ставлення – говорять самі за себе. До складу нашої згуртованої команди входять виключно професіонали своєї справи, обов’язок яких – розумний підхід до кожної зі сторін угоди.

Наша компанія пропонує вам найбільш вигідні і розумні рішення, а також адекватно оцінює реальну вартість вашого транспортного засобу.

Сильні сторони нашої компанії. Чому слід звертатися саме до нас?

  • Ми здійснюємо викуп автомобілів незалежно від їх класу, зовнішнього стану і року випуску;
  • Викуповуємо транспортні засоби, взяті в кредит, під заставу;
  • Розглядаємо викуп машин: після ДТП; з пробігом, з наявністю несправностей;
  • Надаємо безкоштовне оформлення пакету документів;
  • При необхідності можемо безкоштовно надати клієнту послуги евакуатора.

Якщо вам необхідно терміново продати автомобіль, скупка авто – це те, що потрібно. Ця послуга забезпечить вам надійний швидкий продаж автомобіля на максимально вигідних, а головне безпечних умовах. Все, що потрібно від вас – це зареєструвати свій автомобіль, вказавши на сайті все його основні характеристики: марку, модель і рік випуску. Щоб отримати більш розгорнуту інформацію, зверніться за допомогою одного з контактів зворотного зв’язку. – Ми своєчасно надамо вам кваліфіковану допомогу.

Процес викупу автомобіля

Суть її гранично поста – головне мати з собою весь пакет документів, які можуть знадобитися під час укладання угоди. Перш за все будуть потрібні: ваш паспорт, технічний паспорт машини, ідентифікаційний номер. Подальші нюанси і труднощі переходять під нашу відповідальність. Крім перерахованого, ми гарантуємо вам максимально прозору угоду без «підводних каменів».

Повна вартість виплачується клієнтові відразу і в повному обсязі після процедури заповнення необхідних документів. Гроші передаються цільної сумою невідкладно. Саме тому ми гарантуємо вам продаж авто за 24 години.

Скористайтеся послугою «викуп машин Київ» – і отримаєте реальне повернення до 90% від первісної вартості. Працюємо на всій території України.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас