Викуп несправних автомобілів. Автовикуп після ДТП Швидко і Дорого.

  1. Головна
  2. /
  3. Авто статті
  4. /
  5. Викуп несправних автомобілів. Автовикуп після ДТП Швидко і Дорого.

Викуп несправних автомобілів. Виїзд оцінювача по території України безкоштовний. У разі, якщо машина має поломки після аварії і ви не знаєте як бути: лагодити або продавати? Те читайте далі цю статтю. 

У цій ситуації перш за все необхідно дізнатися вартість ремонту. Найчастіше в сукупності виходить, що витрати на матеріали, роботу майстра, а також витрати власних сил несумірні з ціною продажу автомобіля.

Чому продати несправне авто вигідніше, ніж лагодити?

Перш за все, перерахуємо кілька причин, чому ремонт набагато менш вигідний, ніж продаж:

  • Висока вартість запасних частин, особливо при покупці оригінальних запчастин і комплектуючих
  • Складнощі з пошуком фахівця, який зможе здійснити повноцінний ремонт, а не просто косметичний
  • Високі розцінки на технічне обладнання

Як скористатися послугою викупу авто з несправностями?

Викуп несправних автомобілів. Дана послуга повністю доступна і проста в здійсненні. Потрібно залишити заявку на сайті або самому набрати співробітника компанії за телефоном, вказаним на сайті. У найближчу годину наш фахівець-оцінювач виїде до місця стоянки вашого автомобіля і безкоштовно огляне його. Після цього відбувається узгодження ціни угоди і підписання договору. Узгоджена сума виплачується в цей же день. Така процедура, що не вимагає витрат енергії і грошей з вашого боку, допоможе швидко продати машину протягом доби на максимально вигідних умовах.

Викуп несправних автомобілів будь-яким ступенем пошкодження

Наша компанія має досвід у викупі несправних авто з будь-яким ступенем пошкодження. На протязі вже більше 10 років ми надаємо послуги зі скупки та оцінки. Компанія успішно нарощує базу задоволених клієнтів і максимально чесно і відкрито проводить процедуру оцінки. Наші фахівці щодня вивчають ринок і формують найбільш вигідні пропозиції.

Якщо ви перебуваєте в ситуації, коли необхідно вибирати – ремонт або продаж – звертайтеся до нас. Це допоможе заощадити на ремонті і уникнути труднощів з підготовкою авто до продажу.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас