У кожному місті щодня щось будується, ремонтується і упорядковується. Мегаполіси вдосконалюються, розширюючи свої території, реставруються застарілі будинки і ділянки міста. Всі ці процеси вимагають ремонтно-будівельних робіт різного рівня складності і призначення. Масштаби можуть бути різні. Але, в кожному разі після подібної діяльності потрібно логічне завершення. Тобто, вивезення відходів та їх утилізація.

Категорії відходів, види, проблеми утилізації

Відходи можуть бути технологічними і природно-побутовими. Всі вони мають свою класифікацію за образом і за рівнем небезпеки, яка від них виходить. В основному, в розуміння будівельних відходів входять 5 категорій, кожен з яких поділяється на підпункти.

  • Обрізки пиломатеріалів.
  • Бетонні або цементні розломи (уламки) різних розмірів.
  • Цегляні осколки або панельний бій.
  • Пластикові фрагменти будівельних елементів.
  • Лаки, фарби та інші хімічні відходи і т.д.

Весь спектр відходів досить великий, але класифікація виходить із завдань і проблеми. Для масштабної роботи з вивезення та утилізації будівельно-ремонтних відходів необхідні певні виробничі потужності, якісний і відпрацьований технічний процес, і, звичайно, повинна забезпечуватися доставка відпрацьованих матеріалів до місця їх утилізації.

Якщо розглядати масштабність, то, слід враховувати, від якого виду будівельних робіт утворилися відходи. Косметичний ремонт в офісі, в квартирі мається на увазі заміна шпалер, фарбування стін. Такі види діяльності не залишають після себе габаритний сміття. Тому відходи можна зібрати і винести в найближчі сміттєві баки. Але в разі, коли утворився великий обсяг відходів після капітального ремонту або будівництва установи, багатоповерхового житлового будинку, проблему вивезення даних відходів треба вирішувати більш глобально. Так як тут і види відходів специфічні, і маса їх значна, і габарити значні. Сміттєві контейнери для такого обсягу не призначені.

Спеціалізована організація вивозу та утилізації

Щоб позбутися від будівельного сміття різної класифікації і розмірів, необхідно звернутися у фірму або компанію, наприклад в gruz-taxi.lviv.ua/vyviz-smittia , яка на спеціалізованому рівні займається цими питаннями. Тобто, організовує сортування, збір, навантаження та вивезення будівельних відходів на відповідні полігони. Де, в свою чергу, інші компанії утилізують це сміття, маючи на це юридичне право.

Переваги звернення в спеціалізовані компанії

  1. Швидке позбавлення від сміття, що включає в себе його упаковку і навантаження. При цьому застосовується спецтехніка.
  2. Економія часу і зусиль клієнта.
  3. Гарантія того, що всі роботи з вивезення та утилізації відходів будуть проводитися в дозволеному місці, що забезпечує захист від значних штрафних санкцій.

Вивіз будівельного сміття силами професіоналів – швидке позбавлення замовника від відходів, їх вивезення та утилізація, згідно з існуючими правилами.

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Call Now ButtonПозвонить сейчас