Навіщо потрібен евакуатор в Полтаві?

 1. Головна
 2. /
 3. Авто статті
 4. /
 5. Навіщо потрібен евакуатор в Полтаві?

На дорогах трапляються різні ситуації, тому замовлення евакуатора може стати вирішенням проблеми. Необхідно розуміти, навіщо і коли потрібно евакуатор і які саме машини він може евакуювати.

Що таке евакуатор?

Евакуатор – це транспортний засіб, який може допомогти витягти іншу машину і перевезти її в інше місце. Є спеціальна платформа для транспортування. Залежно від трапилася ситуації, необхідні різні види евакуаторів. Наприклад, щоб дістати машину з глибокої ями необхідно використовувати евакуатор з маніпулятором. Але для транспортування авто не на ходу в інше місце досить викликати традиційний евакуатор.

Для отримання необхідної допомоги потрібно зателефонувати в компанію, яка надає послуги евакуатора і озвучити наступну інформацію:

 • модель і марку машини, необхідну евакуювати, а також її приблизний вага;
 • наявні дефекти і причини поломки;
 • знаходження транспорту.

Обов’язково необхідно мати при собі технічний паспорт. Зазначена інформація необхідна фахівця, щоб він вибрав оптимальний евакуатор, який зможе перевезти машину в безпечне місце.

Вартість евакуатора в Полтаві

Складно заздалегідь назвати вартість послуг, тому що підсумкова ціна залежить від ряду факторів:

 • місцезнаходження автомобіля;
 • природа неполадки;
 • марка і вага.

Практика показує, що ціна починається з 400 гривень. Також необхідно додатково оплачувати від 12 гривень за кілометр після навантаження машини на евакуатор.

Підсумкову вартість можна отримати тільки при оформленні замовлення. Оплата здійснюється готівкою або безготівковим способом. Співпраця ведеться з фізичними та юридичними особами, тому можлива оплата по банку.

Чому варто скористатися послугами евакуатора

Сьогодні деякі бажають заощадити і скористатися послугами інших водіїв. Вони використовують гнучку або жорстку зчеплення для транспортування автомобіля. В цьому випадку є ризик пошкодження бампера. Також можуть виникнути інші проблеми при подібних перевезеннях, а пред’явити претензії буде нікому. Ось кілька причин замовити саме евакуатор:

 • безпечна і відповідальна доставка транспорту;
 • використовується спеціалізований транспорт;
 • можна представити будь-який автомобіль, незалежно від його ваги;
 • можна отримати додаткові послуги для того, щоб дістати машину з глибокої ями.

Все це змушує багатьох звертатися саме за допомогою в компанії, у яких є на балансі евакуатори.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас