Викуп авто Opel. Ви хочете продати свій автомобіль? При цьому не хочете витрачати свій час на непотрібні дошки оголошень і зустрічі з потенційними покупцями? Хто хоч раз продавав що-небудь на ОЛХ, знає, скільки потрібно витратити часу на продаж навіть менш цінних речей, що ж говорити про таку дорогу річ, як авто. При цьому можна зрозуміти і покупця, адже ніхто не хочеться купити непотріб і витратити на нього не одну тисячу доларів.

Звичайно, ви можете самостійно виставити оголошення, якщо у вас є час займатися продажем і вам не потрібні терміново гроші. Але якщо часу дуже мало, тоді потрібно звертатися до фахівців. Наша компанія займається скупкою автомобілів Opel і інших марок. Ми викуповуємо авто в будь-якому стані (після ДТП, биті, фарбовані), будь-які марки і будь-якого року виробництва. Крім того, ми скуповуємо кредитні авто. Ми надаємо повний цикл послуг, який включає оцінку і оформлення документів на угоду. Від вас тільки машина, паспорт, інн і годину часу! У підсумку за один день ви зможете продати те, що не продавалося місяцями.

Як ми оцінюємо автомобілі? Тут секретів немає! Ми оцінюємо зовнішній вигляд і стан кузова, модель, рік випуску, марку, об’єм двигуна, пробіг. Крім того, включаємо такі характеристики як наявність кондиціонери, наявність зимової гуми і тюнінгу – все це тільки підвищить вартість авто. Звичайно, стан машини, проблеми з документами теж грають роль.

Якщо ви ще сумніваєтеся, скільки ми даємо за терміновий викуп авто (Опель та інші марки), дзвоніть нам за телефонами вказаними на сайті або заповнюйте форму для оцінки авто (необхідно додати фото). Автовикуп пропонує швидке і максимально вигідне рішення для продажу вашого автомобіля.

Які моделі Опель ми викуповуємо?

Всі моделі Опель, в тому числі Astra, Combo, Corsa, Vectra, Vivaro, Omega, Insignia, Kadett.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 6

Меню
Call Now ButtonПозвонить сейчас