Якщо ви хоч раз стикалися з продажем авто, тоді ви знаєте, що продати машину досить складно, незалежно від її стану. Це просто, тільки якщо ви істотно зменшите ціну. Але хто хоче продати машину за безцінь?

Терміновий автовикуп в Золотоноші

Добре якщо у вас нова машина, практично без пробігу. Але що робити якщо ваше авто побувало в ДТП, машина бита, фарбована, нерозмитнена або взагалі кредитна, але ви більше не можете платити кредит за неї? Єдиний правильний вихід – постаратися продати машину максимально дорого. Автовикуп в Золотоноші – ваш шанс швидко і вигідно продати будь-яке авто. Наша перевага в тому, що ми працюємо по всій Україні і вам не потрібно їхати у велике місто для того, щоб продати ваш транспортний засіб.

Як проходить процедура продажу через автовикуп?

  • Ви заповнюєте заявку на сайті для попередньої оцінки авто. 
  • Ми з вами зв’яжемося або ви дзвоните нам за телефонами вказаними на сайті.
  • Потім ми домовляємося про зустріч, незалежний оцінювач виїжджає до вас і називає остаточну ціну, по якій ми можемо викупити ваше авто.
  • Якщо ви згодні з ціною, наш юрист оформляє всі необхідні документи, ви отримуєте гроші.

От і все. Швидко і дорого викупити авто в Золотоноші – це реально.

Вам не потрібно самостійно шукати клієнта, розміщувати оголошення, обробляти дзвінки. Адже по суті це все стане ваше другою роботою на час продажу. А якщо у вас немає часу і вам потрібен терміновий автовикуп в Золотоноші – компанія «Авто 100» готова прийти вам на допомогу.

Автовикуп Золотоноша після ДТП

Ми викуповуємо машини в будь-якому стані незалежно від року випуску, марки, виробника або пробігу. Ми здійснюємо автовикуп (Золотоноша) машин після ДТП, битих, пофарбованих, кредитних або нерозмитнених. Загалом, по суті будь-яких, крім тих, які мають юридичні проблеми, зокрема викрадені. При цьому ми даємо ціну приблизно на рівні з ринковою, ви втрачаєте максимум 5-10% на продажу, але можете забути про головний біль щодо продажу авто.

Ми віримо, що будь-який автомобіль можна продати, і ми знаємо, як зробити це швидко і комфортно для вас!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас