Найцінніший ресурс в сучасному світі – час. І якщо раніше власники старих і несправних автомобілів змушені були шукати спосіб їх утилізації в рамках приватних оголошень, що відбирало величезно кількість сил і нервів. На даному етапі в Україні існує ціла бізнес-ніша – Терміновий автовикуп в Кривому Розі -, що дозволяє швидко і з максимальною вигодою збути «проблемне» авто.

Терміновий автовикуп в Кривому Розі

Особливу увагу слід приділити компаніям що займаються викупом згорілих або побували в ДТП машин. У чому ж їх перевага?

  • Перше – наявність онлайн-зв’язку – сайту, а також телефону гарячої лінії, за яким оператор надасть первинну консультацію в будь-який зручний час абсолютно безкоштовно.
  • Друге – це, без сумніву, можливість зустрічі з компетентними фахівцями на території продавця і відсутність необхідності платного транспортування зламаної машини. Після огляду автомобіля продавець в найкоротші терміни отримає точну інформацію про його вартість. Якщо сума влаштує обидві сторони (а вона нерідко складає до 90% від реальної ринкової вартості), терміновий автовикуп в Кривому Розі після ДТП може бути здійснений в максимально швидко – менш ніж за 24 години.
  • Третій і дуже важливий момент – всі турботи по перевірці автомобіля, оформлення угоди, а також нотаріальному обслуговування абсолютно безкоштовно візьме на себе компанія автовикуп. При цьому все, що потрібно від продавця – просто поцікавитися досвідом роботи даної фірми ще до виклику фахівців і бути готовим задавати абсолютно будь-які питання, що цікавлять його питання в процесі обговорення угоди. Якщо на якомусь етапі продавець відмовляється від купівлі-продажу, то він не несе абсолютно ніяких фінансових збитків. Висновок один – автовикуп Кривий Ріг гарантує для продавця швидкість, безпеку і вигоду на будь-якому етапі співпраці.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Call Now ButtonПозвонить сейчас