Автовикуп в Івано-Франківську. Про терміновий автовикуп чув напевно кожен автомобіліст. Ця послуга вже давно прижилась в наших краях і вже не викликає сумнівів або недовіри. Сам викуп вельми вигідний для власника автомобіля. Адже власник авто отримує гроші відразу на руки, при цьому звільняючи себе від будь-яких проблем з автомобілем. Це набагато вигідніше і швидше ніж намагатися продати авто самостійно.

У разі, коли автомобіль побував в ДТП, то продати його буде досить складно. Якщо вам потрібно терміновий автовикуп в Івано-Франківську після ДТП, то ласкаво просимо в нашу компанію. Тільки ми допоможемо вам розлучитися з вашим розбитим авто, швидко і за хороші гроші.

Автовикуп Івано-Франківськ після ДТП

Дуже часто багато автовласників, відразу після ДТП намагаються продати авто самі, що в результаті затягується на довгі роки, а що робити коли гроші потрібні тут і зараз? Також вони роблять дуже велику помилку, таку як ремонт автомобіля, який не особливо то й додасть підсумкової вартості авто. Тому, якщо автомобіль пошкоджений, то краще звернутися в спеціалізований сервіс, який допоможе розібратися з продажем.

Плюси автовикупу в Івано-Франківську

  • Викуп авто здійснюється протягом години з моменту прибуття нашого співробітника.
  • Виїзд фахівця для оцінки – безкоштовно.
  • Пропонуємо найкращі ціни серед наших конкурентів.

Всі проблеми і нюанси з МРЕО, а також з оформленням документів ми беремо на себе, вам нічого не потрібно робити, достатньо зателефонувати нам, підписати документи і забрати свої гроші.

  • Розплачуємося відразу на місці, віддаємо гроші в повному розмірі, в будь-якій формі і валюті.
  • Оформлення документів проводиться нашими юристами, вся операція абсолютно прозора і виконується за всіма нормами закону.
  • Викуповуємо автомобілі абсолютно в будь-якому стані.
  • Працюємо цілодобово, телефонуйте нам в будь-який час дня і ночі.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.6 / 5. Количество оценок: 5

Call Now ButtonПозвонить сейчас