Терміновий автовикуп в Калуші. Нинішнє становище на дорогах може піднести автомобілісту масу неприємних сюрпризів, починаючи від незначних сутичок, закінчуючи серйозними ДТП. Дані обставини ставлять перед водієм непросте завдання – куди звернутися, якщо автомобіль після аварії потрібно продати.

Терміновий автовикуп в Калуші

Це завдання стало легко вирішуваною з компанією «авто100», яка швидко і дорого купить авто після ДТП в Калуші. Команда наших фахівців має великий досвід в подібних угодах. Працює злагоджено і без зволікань оформить купівлю-продаж. Пропозиції нашої команди стануть найбільш цінними для тих, хто зацікавлений в невідкладному продажу машини після аварії

Послуги компанії «авто100» гарантують вам безкоштовну оцінку авто, евакуацію авто, допомогу в знятті автомобіля з обліку, оформлення документів та договорів. Вся процедура займає від кількох годин до одного дня.

Якщо автомобіль з причини сильних пошкоджень нетранспортабельний, до вас, за попередньою домовленістю, виїжджає фахівець у зручні для вас час і місце.

Викуп авто після ДТП в Калуші

Викуп автомобіля відбувається без посередників і тому виплата за битий автомобіль може перевищувати суму страховки. Як тільки оцінювач називає суму, що задовольняє замовника, гроші передаються клієнту на місці здійснення діагностичної експертизи.

Оформити заявку на автовикуп дуже просто. Потрібно зателефонувати за номером, який ви знайдете на сайті компанії. Так само можна заповнити форму заявки на сайті. Потім необхідно пройти оцінку, щоб розрахувати попередню вартість. Якщо клієнта влаштує сума, наш консультант передзвонить вам для продовження співпраці.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас