Бувають моменти коли настає момент термінової необхідності продати авто, це може бути ДТП або будь-яка інша несподівана життєва ситуація. Але зробити це вкрай не просто. Особливо якщо ваша машина була в ДТП і її відновлення варто занадто дорого.

Саме в таких випадках наша компанія здійснює терміновий автовикуп в Харкові після ДТП, машин різних марок, в будь-якому стані. Компанія бере на себе всю тяганину з переоформленням документів, а також проводить експертизу з оцінки вартості вашого автомобіля.

Переваги послуги автовикуп в Харкові

При покупці спеціалізованою компанією битого автомобіля у власника, виграють обидві сторони. Адже задля швидкого продажу авто після ДТП буває набагато простіше продати на автовикуп і в підсумку більше отримати за неї грошей, ніж самостійно займатися продажем. Якщо вам потрібно терміново продати своє авто після аварії, досить зробити дзвінок нашому оператору або залишити онлайн заявку на сайті компанії і вам зателефонують, відповівши на всі питання, що цікавлять. АВТО 100 все зробить за вас

  • проведемо оцінку авто
  • надамо юридичну підтримку
  • оформимо всі необхідні документи
  • надамо евакуатор
  • проведемо фінансові розрахунки

У чому вигода викупу авто в Харькові

Багато напевно замислювалися, що краще авто після ДТП продати на запчастини, тим самим повернути частину грошові кошти за свій транспорт. Однак, продаж машини по частинах – важкий і довгий процес. Оскільки саме вам доведеться витрачати свої гроші і час на пошуки покупця, розміщуючи рекламні оголошення, розбирання та інше.

Наша компанія сама візьме на себе всі заморочки, що принесе вам максимальну вигоду. Оскільки ми працюємо без посередників, дбаючи про якість своїх послуг.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 5

Call Now ButtonПозвонить сейчас