Якщо ремонт не має сенсу, то терміновий автовикуп в Люботині після ДТП стане ідеальним рішенням. Сильно пошкоджені машини, які не придатні для подальшої експлуатації або ремонту можна продати за вигідною ціною. Тільки послуга викупу авто дозволить отримати справедливу винагороду за розбите авто.

Як визначається ціна авто

Будь-який автомобіль, незалежно від стану і часу випуску, має певну ціну. Продавцям пропонується справедлива вартість, заснована на поточних ринкових цінах.

У формі зворотного зв’язку ви можете відправити фото автомобіля і її дані, це необхідно для отримання її приблизної вартості. Озвучена ціна буде орієнтовною, але саме від неї слід відштовхуватися власнику. Якщо вона вас влаштує, то до вас приїде наш фахівець для точної і остаточної оцінки.

Умови викупу авто в Люботині

Надання послуги є для всіх автовласників. При викупі не має значення, в якому році випущена машина, який у неї пробіг, і в якому стані вона знаходиться. Зазначені обставини мають значення тільки при визначенні ціни. Ви зможете продати машину в будь-якому випадку. Для здійснення угоди знадобляться наступні документи:

  • Особисті документи власника або особи, що виступає за дорученням;
  • ПТС і технічний паспорт на машину. Якщо авто знаходиться під кредитним запорукою, це не стане перешкодою до його викупу;

Весь процес продажу проводить і контролює експерт компанії. При цьому всі дії відбуваються за місцем знаходження машини і продавця. Немає необхідності організовувати її доставку в компанію, наймати евакуатор. На місці обмовляється кінцева ціна авто і інші умови угоди. При досягненні згоди, продавець негайно отримує винагороду. Таким чином, всі дії відбуваються протягом декількох годин.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас