Кожен день на дорогах Білої Церкви трапляються ДТП, і будь-яка аварія незалежно від її наслідків супроводжується грошовими витратами. Часом ідея продати старий-побитий і купити новий автомобіль здається не такою поганою. Коли в СТО ви чуєте круглу суму необхідну для ремонту авто. Але бувають випадки і гірше. Сумно, але приблизно половина всіх ДТП мають трагічні наслідки, в яких витрати на лікування після аварії це не найгірше що може трапитися. І якщо при цьому у вас немає необхідної суми, то продаж автомобіля залишається єдиним варіантом.

Потрібен терміновий автовикуп після ДТП в Білій Церкві? Тоді ви потрапили за адресою. Наша компанія складається з досвідчених фахівців, які швидко і якісно оформлять продаж вашого авто.

Автовикуп Біла Церква – чому вигідно?

Чому у нас вигідно продати авто? Багато людей вважають, що продавати автомобілі через сервіси викупу авто не вигідно, і продати самому через інтернет і дошки оголошень можна набагато дорожче. Це не так. Продаж автомобілів несе за собою багато ризиків і втрат. По-перше ви втратите багато часу, може близько місяця, може і більше. На дошках оголошень орудують шахраї, які легко зможуть обдурити людину, яка не орієнтується в цій сфері. Також ви понесете додаткові витрати, які стосуються нотаріуса і оформлення документів, і інші витрати. У підсумку ви побачите що різниця в ціні між тією, яку запропонували ми і тієї, по якій ви змогли продати практично не відрізняється.

Що пропонуємо вам ми? З нами автовикуп в Білій Церкві це дорого, швидко і якісно! Звернувшись до нас, ви позбудетеся від усіх проблем і проблем, ми самі оцінимо авто, оформимо всі необхідні документи, зареєструємо їх в державних органах, вам лише потрібно буде приїхати, підписати договір і забрати свої гроші.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 4.8 / 5. Количество оценок: 4

Меню
Позвонить сейчас blank