Викуп автомобілів досить молода послуга в Україні. Але все більше людей розуміють переваги такої угоди. Якщо ви хочете швидко і дорого продати машину – автовикуп в Борисполі то, що вам потрібно. Оскільки ви зможете вигідно продати машину без утомливих дзвінків і зустрічей з покупцями, а відразу перейти до тієї частини, де ви отримуєте необхідну суму.

3 причини працювати з нами

Надійність і прозорість

Наша компанія працює чесно і відкрито, і ми завжди прагнемо зробити висновок взаємовигідну угоду на кращих умовах для наших клієнтів. Тепер щоб продати машину за високою ціною, вам не потрібно буде самостійно займатися продажем, і думати де б розмістити оголошення і як викроїти час на зустріч з покупцем. Звертайтеся в нашу компанію автовикуп в Борисполі і ми дорого викупимо ваше авто і не важливо в якому воно стані.

Оперативність

Для нас фраза “терміновий автовикуп в Борисполі” – це не просто слова. Для наших клієнтів ми працюємо 7 днів на тиждень, без вихідних і свят. Якщо у вас виникне ситуація, коли терміново потрібно продати машину, ми будемо раді вашому дзвінку навіть в Новий рік. Адже ми розуміємо, що ситуації, коли терміново потрібні гроші, можуть виникнути в будь-який момент.

Простота

Ми здійснюємо автовикуп машин в Борисполі після ДТП (згорілі, биті і не на ходу), нерозмитнених авто і машин з великим пробігом. Оформити угоду можна буквально за день. Територіально вона може здійснювати у будь-якому зручному для Вас місці. Всі труднощі з оформлення документів наша компанія бере на себе. Крім цього ми проводимо незалежну експертизу і оцінку вартості авто, щоб ви отримали реальну ціну за вашу машину.

Автовикуп після ДТП у Борисполі – як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 3

Call Now ButtonПозвонить сейчас