Сьогодні практично кожен житель України має власний автотранспортний засіб. Але рано чи пізно може настати момент, коли захочеться оновити свій автопарк і купити новішу модель машини. На автомобільному ринку кожен день можна знайти безліч пропозицій про викуп авто. Ми – спеціалізована компанія, яка займається автовикупом у місті Фастів.

Багато відновлюють машини і купують такого роду авто для особистих потреб, інші ж навпаки розбирають авто на запчастини і перепродують або з двох роблять одну. Варіантів маса, при цьому така затія буде вигідна для всіх. Саме тому на сучасному ринку автовикуп в Фастові після ДТП стає популярною послугою.

Трапляються ситуації, коли потрібні гроші, як то кажуть «на вчора». Причини різні. Або потрібно погасити кредит, або необхідна екстрена операція для близької людини, або просто захотілося швидко продати і купити нову машину. Для таких випадків немає часу самостійно займатися продажем авто. Для цього потрібно її викласти на спеціалізовані майданчики, спілкуватися з покупцями і їздити на покази. І навряд чи перший подзвонив купить машину. Швидше за все, потрібно буде провести не один показ. З обмеженою кількістю часу це складно піддається реалізації.

Інша справа, коли ви звертаєтеся до нас в Автовикуп Фастіві. Наша робота проходить в кілька етапів:

  • Ви подаєте заявку по телефону або через сайт;
  • Наш фахівець проводить оцінку машини;
  • Потім машину оглядає незалежний експерт;
  • Протягом години оформляємо документи, і ви отримуєте гроші.

Ми гарантуємо вигідні умови угоди і кращі ціни. Скупка битих, вживаних або нерозмитнених авто – наші профіль. При цьому ми здійснюємо автовикуп в Фастові дорого, у порівнянні з іншими компаніями. З нами ви не витрачаєте час і отримуєте чесну суму за своє авто.

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 2

Меню
Позвонить сейчас