Причин продати свій старий автомобіль може бути безліч. Можливо, ви купуєте новий автомобіль, переїжджаєте в іншу країну, купуєте квартиру, або не вистачає грошей для погашення кредиту. А може ви просто потрапили в ДТП і вам терміново потрібні гроші на лікування або погашення матеріальних збитків. Як би там не було, у всіх виникає одне питання – як можна швидко, максимально вигідно і безпечно продати свій автомобіль?

Відповідь ви завжди знайдете в нашій компанії!

З нами, Автовикуп в Коцюбинському це дорого, швидко і максимально вигідно для вас.

У цій сфері ми працюємо вже десятки років і дорожимо своїм ім’ям і нашими клієнтами. З багатьма клієнтами ми можемо легко домовитися, оскільки умови наших угод завжди вигідні для клієнтів і прозорі.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримуєте наступні переваги:

  • Безкоштовна оцінка фахівця.

Зателефонувавши нам, і погодивши дату і час виїзду нашого фахівця, ви дізнаєтеся ціну викупу вашого авто. Наш фахівець приїде за вказаною вами адресою для огляду автомобіля та його оцінки. Дану послугу ми надаємо безкоштовно, навіть якщо ви відмовитеся від подальшої співпраці з нами.

  • Ми укладаємо з вами офіційну угоду.

Автовикуп ми здійснюємо з дотриманням всіх юридичних формальностей та укладенням договору. Але ви не витрачаєте свої сили, час і гроші на все це. Всю паперову тяганину ми беремо на себе. Ми намагаємося, щоб умови угоди були максимально комфортні і зручні для вас.

  • Терміновий автовикуп після ДТП в місті Коцюбинське – це ідеальне рішення продати побитий автомобіль за найкращою ціною, ми запропонуємо більше ніж хто небудь.
  • Оплата зручним вам способом. Ви, і тільки ви, вирішуєте, яким способом отримати гроші за автовикуп вашого автомобіля. Ми віддамо готівку на руки.

Телефонуйте і ви не пошкодуєте! Ви побачите, що автовикуп може бути надійним, швидким, комфортним і вигідним для вас.

Ми дорожимо кожним нашим клієнтом!

Як зв’язатися?

Через спеціальну форму заявки на сайті, або за телефонами: (067) 407-03-60 , (098) 152-97-43, (044) 46-666-54.

[ratings]

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Call Now ButtonПозвонить сейчас